Ovulační krvácení

sedlackovak
22. led 2017

ahoj holky,v listopadu jsem samovolně potratila,první Ms došla za 3 a půl týdne,trvala 9 dní druhá přišla ze 3 denním spoždění a též trvala 9 dní,19.1 jsem měla ovulaci byla velmi bolestivá potvrzena ovulačními testy,dva dny po tom jsem začala krvácet lehce a trvá to druhým dnem,není to nějak hrozny ale ms mám dostat až za 11 dní,měla jste to některá,snažíme se opět o miminko a v době ovulace jsem s manželem měla sex,nerozumím tomu co se děje a potřebuji radu od někoho kdo stím má zkušenost a jestli i po této zkušenosti mám šanci otěhotnět,Moc děkuji

kstablova
22. led 2017

Já Ti psala v jiné diskusi, tak to najdeš tam..

sedlackovak
autor
22. led 2017

@kstablova já vím jen jsem chtěla slyšet názor i jiných víš 😔

evulinkab
22. led 2017

@sedlackovak Ahojky, šance otehotnet je, proč by nebyla....Nerozumim ale moc tomu krvácení, to bylo až po ovulaci??Protože ovulační krvácení bývá práve pri probihajici ovulaci a né až po ní...

sedlackovak
autor
22. led 2017

@evulinkab Evi ovulace byla 19.1 a krvácet jsem začala 20.1 je to jen takové špinění Ms mám dostat až 2.2

kstablova
22. led 2017

@sedlackovak však jo, o.k. já jen že znovu už to sem psát nebudu 😀

sedlackovak
autor
22. led 2017

@kstablova i tak si hodná dneska už je to jen úplně malinko tak by to mohlo být jak si říkala

kstablova
22. led 2017

@sedlackovak zmizí to úplně a do konce cyklu už nebude 👍

sedlackovak
autor
22. led 2017

@kstablova mě šlo jen o to jestli i tak můžu otěhotnět

astyna
22. led 2017

Já jsem občas špinila při ovulaci, někdy byla hodně bolestivá, někdy jsem si jí ani nevšimla (třeba neproběhla). Otěhotnět lze i tak 🙂 z jedné bolestivé mám nyní malého plaváčka v sobě 🙂

evulinkab
22. led 2017

@sedlackovak Pak si myslim, že to krvácení nepatri k ovulaci....Samozřejme otehotnet jsi mohla, ale to se dozvis až pri vynechání ms.

kstablova
22. led 2017

@sedlackovak ovulační krvácení/špinění nebrání otěhotnění 😉

sedlackovak
autor
22. led 2017

@kstablova a dneska už nic jen fakt malilinkato,ale i tak zítra zavolám na gyndu a objednám se,rači

misulinka44
22. led 2017

@sedlackovak kdy jsi měla pozitivní ovulační test?? Protože od pozitivního testu ovulace probiha do 48hodin... Takže by to sedělo,pokud bys ovulovala až toho 20. Každopádně do menstruace (ať už příchodu nebo vynechání) nic nezjistíš

vjercik
22. led 2017

@sedlackovak ahoki, já prodělala revizi na konci července, první ms dorazila po 29 dnech. Pak už vzdy cykly cca 35 dni, u mě nornální, mám delší cykly. No a proč píšu už asi 4 cyklus vždy kolem 10-13dc lehce krvácím, ale vždy max 2 dny a fakt úplně slabě-nitky krve. Dr. říkala že to může být pokles hladiny hormonů těsně před ovulací. Teď si poprvé dělám ovu test, jsem 17DC a čárka na testu úplně slaboučká. Možná bude ovu později, když mám dlouhé cykly. Ovu jsem měla potvrzenou, že mám. Dr. mi doporučila Inofolic.
Otěhotnět určitě jde i přes lehké krvácení, ale nám se nedaří a to jsem v květnu otěhotněla na první pokus.

sedlackovak
autor
22. led 2017

@misulinka44 ovulace byla 19.1 a krvácela jsem 21.1 a dneska už skoro nic

misulinka44
22. led 2017

@sedlackovak takže pozitivní ovulační test byl 17? Ono ta bolest ovulační může mast.. každopádně držím palce,ať to vyjde

sedlackovak
autor
22. led 2017

@misulinka44 Miši ovulace byla 19 test jsem si dělala 17 ten byl slabý,18 byl silnější a 19 byli čárky obě stejné

sedlackovak
autor
22. led 2017

@vjercik si moc hodná četla jsem snad vše na tym netu 😀

vjercik
22. led 2017

@sedlackovak já myslim, že jsme normální, ale je to krvácení dost otravné☹

misulinka44
22. led 2017

@sedlackovak no a já ti píšu,že právě to,že jsou dvě čárky stejně silné znamená,ze ovulace proběhne do 48hodin... To neznamená že ten den byla. Tím chci říct,že to krvácení mohlo být i ovulační;) já to tak měla...

sedlackovak
autor
22. led 2017

@misulinka44 zítra i tak se objednám k doktorovi a uvidíme a Miši když jsem měla s manželem sex 13 15 18 19 20 že by to mohlo vyjít

misulinka44
22. led 2017

@sedlackovak určitě mohlo..I nemuselo.. to nikdo neví:/ držím palce

kstablova
22. led 2017

@sedlackovak takže ovulace nebyla 19. nastává následně po pozitivním ovulační testu.byl-li ovulační test pozitivní 19. Tzn ze ovulace proběhla až v následujících dnech. 24-36-48 hodin. Udává se to různe.

sedlackovak
autor
22. led 2017

@kstablova takže jsem v prdeli jak baťa z dřevákama 😂😂

vanea
22. led 2017

@sedlackovak hojky, je to psané na každém ovu testu🙂 pozitivní testík znamená, že ovu proběhne v následujících 12-48 hodinách, dle toho špinění by to tak odpovídalo🙂 ovu špinění, jak už holky psaly, by nemělo ničemu vadit...a v prdeli nejsi, sex byl i 20;) a spermie taky chvilku přežijí, obvykle 2-3 dny. Takže to vyjít může🙂 držím palce!

sedlackovak
autor
22. led 2017

@vanea já vím ale dělala jsem si ho poprvé v životě a moc jsem to nestudovala,ale to je jedno nevyjde teď vyjde jindy.Už to hážu za hlavu stejně tomu nepomůže.Musim tomu nechat volný průběh

kstablova
23. led 2017

@sedlackovak Ale tak zas se vysvětluje to ovulační krvácení, ne? Ber to z té lepší stránky 🙂

sedlackovak
autor
23. led 2017

@kstablova tak si měla pravdu krvacení je pryč

kstablova
23. led 2017

@sedlackovak no tak to je super. Kdyby se to opakovalo další cyklus (jakože doufám, že ne, že spíš najdeš //), tak už to aspoň člověka tak nevyleká.