• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácení, ale přesto test slabě pozitivní

2. srpna 2012 
ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,jestli se to některé stalo.Týden po ET jsem začala krvácet,stejně jako při menstruaci i bolesti,doktor říkal,že je to opravdu brzy,že většinou je krvácení,až když se má dostavit normálně menstruace.Udělala jsem si teda test 12ctý den po ET a je slabě pozitivní,čárka je zřetelná,je možné,že by mohlo být těhu?děkuju za odpověd Radka
1. srp 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem to měla taky. PO 14 dnech jsem měla pozitivní test, pak jsem začala špinit, následně krvácet, nabrali mi krev na HCG - pozitivní, stejně jako testy, no a pak testy začali slábnout a HCG klesalo - spontání potrat. Ještě zkus test zopakovat a uvidíš, jestli bude čárka sílit, držím pěsti, ať dopadne dobře!! Ono to špinění nebo krvácení ještě nemusí znamenat konec těhotenství
1. srp 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já na začátku těhu krvácela dvakrát, myslela jsem, že se dostavila opožděná menstruace, ale přestalo to a tak jsem si udělala test. A byl pozitivní . držím pěsti :slight_smile:
1. srp 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já to měla podobně, při prvním testu byl opravdu duch,za 2 dny čárka zesílila, po pár dnech jsem začla krvácet červeně jako při MS, takže jsme jeli na pohotovost, v děloze nic, ale HCG bylo, ale nízké...takže jsme čekali a po dalších 5 dnech jsem přestávala krváce a na UTZ už se objevil váček...máme zdravého syna...často jsem v tomto těhu špinila až do cca 25tt a pak jako když utne a vše v poho :slight_smile:
2. srp 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek