Příznaky těhotenství. Mohou se lišit od předchozích dvou těhotenství?

Zodpovězené
14. led 2020

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jestli je možné, abych měla u třetího těhotenství jiné příznaky, než u prvních dvou?

První a druhé těhotenství jsem měla naprosto totožné příznaky a na to, že jsem těhotná, jsem vždy přišla 2 dny před očekávanou menstruací, i když první byl chlapec a druhá holčička (každé dítě bylo s jiným partnerem). Teď mám dva dny zpozdění a pozitivní test. Těhotná bych byla s partnerem, se kterým mám holčičku, ale krom motání hlavy, nafouknutého břicha a bolesti prsou, nemám žádné příznaky. U předchozích jsem měla hned od začátku silné zvracení, mdloby, nechutenství, bolest prsou a nafouknuté břicho.

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

opravdu mohou být průběhy každého těhotenství odlišné.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz