Problémy s menstruací. Mohla bych mít, kdybych byla těhotná?

Zodpovězené
20. kvě 2020

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat. Menstruaci mám vždy 6-9 a trvá mi týden. Minulý měsíc jsem to dostala 15.4. a měla jsem ji jen 4 dny, tento měsíc mezi 6-9 špiním hnědý výtok. 16.5. jsem měla slabé krvácení, ale spíše hnědočervené. Dnes 17.5. trochu krvácím, bolí mě malinko v podbřišku a k tomu krvácení jsou malinkáte kousíčky.
Jinak jsem pořád unavená, střídají se mi nálady. Podle těhotenské kalkulačky jsem počítala, že jsem 4. týden a 4 dny.

Myslíte, že kdybych byla těhotná, že mohu mít tyhle problémy a krvácet s malýma kouskama v těhotenství a menšími bolesti v podbřišku?

Moc Vám děkuji.

Dobrý den,

doporučuji provedení těhotenského testu. Pokud bude negativní a problémy v dalším cyklu neodezní, tak doporučuji návštěvu lékaře.
V případě pozitivního testu, doporučuji objednat se rovnou.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz