Negativní test, menstruace. Můžu být i tak těhotná?

kackaromca
18. pro 2015

Ahoj.., mám otázku.. Minulý měsíc přišla menstruace o týden dřív.. Tento měsíc o sest dni později, z meho hlediska tak z 95% bych řekla,že jsem těhotná, podle příznaků co jsem měla při prvním těhotenství.. Naladovost,bolest bricha,unava,jsem mimo..atd..Dnes jsem si jela koupit tehotensky test ALE než jsem dojela začala jsem silně krvácet. Test jsem si i tak udělala..je negativní.. je možné,že i tak jsem těhotná a zkusit test po skončení krvácení nebo snaha marná.. Děkuji za odpovědi

blahova_andrea
18. pro 2015

možná máš z nějakého důvodu rozhozený cyklus. navštívila bych gynekologa

alexah89
18. pro 2015

@kackaromca zajdi k lekari, ale na 99% tehotna nejsi

kackaromca
autor
18. pro 2015

@blahova_andrea
@alexah89 díky holky, já si to tak už růžové malovala

blahova_andrea
18. pro 2015

@kackaromca třeba tě mile překvapí, ale spíš to bude asi něco jiného a pokud chcete miminko, je dobré pořešit problémy, ať to mimi může přijít 😉

cmochy
18. pro 2015

Nebo biochemko...

kackaromca
autor
18. pro 2015

@cmochy co to ??

cmochy
18. pro 2015

@kackaromca Biochemické těhotenství... otěhotníš (důkazem může být slabě pozitivní těhotenský test nebo taky vůbec), MS mešká, ale těhotenství se neudrží a odplaví se se silnější MS. Zažila jsem. I s pozitivním Těh. testem. Po týdnu přišla silná MS, křeče a vše se odplavilo, těh. test slábnul a nakonec nic.
Spousta žen ho za život prodělá ani o tom neví.

kackaromca
autor
18. pro 2015

@cmochy já bych dala ruku do ohně za to,že sem byla.. Dneska sem si jela pro test, jen abych ho mohla dat pod stromek. 🙂 a nic ☹ a ještě sem to dostala.. Je to možný,během dne už nemám ty pocity

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru