Těhotenství?

Zodpovězené
12. črc 2022

Dobrý den,

2.7., hned po MS, která skončila 1.7. (měla jsem ji 4 dny), proběhl styk. Před pár dny nevolnost od žaludku - to mívám, když mám plodné dny, ale na to bylo ještě brzy. Dělala jsem si dva testy těhotenské a oba lehce pozitivní.

Může se to stát takhle po ms?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pozitivita těhotenského testu z moči se projeví nejdříve v den očekávaného příchodu menstruace. V případě nejasného výsledku testů z moči se doporučuje stanovení přesné hladiny těhotenského hormonu z krve.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz