Kdy si udělat těhu test?

babulinka1
10. lis 2016
Ahoj holky, chtěla bych ze zeptat. Před 10 dny jsme měli nechráněný styk a už mám 4 dny zpoždění. Nic na sobě nepociťuji, jen ráno mám hustý výtok. Včera jsem si dělala test a byl negativní. Myslíte, že můžu být těhotná? Je na test ještě příliš brzy? Děkuji za odpoveď
majaaa82
10. lis 2016
@babulinka1 na test je brzo. Pockej tak dva dny a pak ho zkuz znovu. Ale pokud dobre pocitam, mela jsi styk tesne pred MS, takze je otehotneni mene pravdepodobne. Musela bys mit ovulaci hodne posunutou. Kdyz menstruace nedorazi do tydne a testy budou negativni, zavolej na gyndu.
yerry
11. lis 2016
@babulinka1 spis asi ne.. pokud mas 4 dny zpozdeni a styk byl pred 10 dny tzn ze 6 dni pred MS.... pokud mas " normalni" ovulaci tak to bylo mimo plodne dny....
alias01
12. lis 2016
@babulinka1 Těhotná být můžeš.😉 Já kojím a mám posunutou ovulaci. Styk 27.10. menstruace měla dorazit 3.- 4.11., ale přišlo pouze slaboučke špinění a až 15 dní po styku // na tt.
babulinka1
autor
13. lis 2016
@alias01 já jsem dnes 14 dní po styku, test jsem dělala včera - stále negativní ale MS nikde. Už jsem fakt zoufalá, ale k doktorce se mi opravdu jeste nechce
zlolda
13. lis 2016
@babulinka1 zkus test Gs mama ty od dr maxe jsou na prd ... a jeste rano zadrzuj moc jak to jen pujde 🙂
babulinka1
autor
14. lis 2016
@zlolda děkuji, zkusim uz opravdu cokoliv. Ja jsem v dubnu vysadila antikoncepci, tak je mozne ze se mi to jeste porad nesrovnalo.
zlolda
14. lis 2016
Já jsem v pátek měla 14 den po oplodnění ... Hcg v krvi 67 carecka skoro tmava .... Tak mě napadá kup si pro příště ovulační testy ... Dělají se 5 po ms pořád to sledují a jak bude spodní carecka tmava jako ta vrchní vlitnente na to 😉 já měla takhle posunutý podle normalnu o dva dny takže bez testu bychom se tréfovali pořád špatně ... 😉
@babulinka1
babulinka1
autor
14. lis 2016
@zlolda moc děkuji 😊 Urcite vyzkousim! Jeste zkusim do tretice za par dni tehu test a uvidim
zlolda
14. lis 2016
@babulinka1 já měla pak zlozvyk že jak jsem udělala test teta do pár hodin přijela 😞 ale budí ti držet palce ať je co nejdřív ppzitivni
babulinka1
autor
14. lis 2016
@zlolda děkuji moc! Ty se opatruj a ať je vsechno v poradku!
zlolda
14. lis 2016
@babulinka1 dekuji :-$

Sem začni psát odpověď...

Odešli