Kdy si udělat těhu test?

babulinka1
10. lis 2016

Ahoj holky, chtěla bych ze zeptat. Před 10 dny jsme měli nechráněný styk a už mám 4 dny zpoždění. Nic na sobě nepociťuji, jen ráno mám hustý výtok. Včera jsem si dělala test a byl negativní. Myslíte, že můžu být těhotná? Je na test ještě příliš brzy? Děkuji za odpoveď

majaaa82
10. lis 2016

@babulinka1 na test je brzo. Pockej tak dva dny a pak ho zkuz znovu. Ale pokud dobre pocitam, mela jsi styk tesne pred MS, takze je otehotneni mene pravdepodobne. Musela bys mit ovulaci hodne posunutou. Kdyz menstruace nedorazi do tydne a testy budou negativni, zavolej na gyndu.

yerry
11. lis 2016

@babulinka1 spis asi ne.. pokud mas 4 dny zpozdeni a styk byl pred 10 dny tzn ze 6 dni pred MS.... pokud mas " normalni" ovulaci tak to bylo mimo plodne dny....

alias01
12. lis 2016

@babulinka1 Těhotná být můžeš.😉 Já kojím a mám posunutou ovulaci. Styk 27.10. menstruace měla dorazit 3.- 4.11., ale přišlo pouze slaboučke špinění a až 15 dní po styku // na tt.

babulinka1
autor
13. lis 2016

@alias01 já jsem dnes 14 dní po styku, test jsem dělala včera - stále negativní ale MS nikde. Už jsem fakt zoufalá, ale k doktorce se mi opravdu jeste nechce

zlolda
13. lis 2016

@babulinka1 zkus test Gs mama ty od dr maxe jsou na prd ... a jeste rano zadrzuj moc jak to jen pujde 🙂

babulinka1
autor
14. lis 2016

@zlolda děkuji, zkusim uz opravdu cokoliv. Ja jsem v dubnu vysadila antikoncepci, tak je mozne ze se mi to jeste porad nesrovnalo.

zlolda
14. lis 2016

Já jsem v pátek měla 14 den po oplodnění ... Hcg v krvi 67 carecka skoro tmava .... Tak mě napadá kup si pro příště ovulační testy ... Dělají se 5 po ms pořád to sledují a jak bude spodní carecka tmava jako ta vrchní vlitnente na to ;) já měla takhle posunutý podle normalnu o dva dny takže bez testu bychom se tréfovali pořád špatně ... ;)
@babulinka1

babulinka1
autor
14. lis 2016

@zlolda moc děkuji 😊 Urcite vyzkousim! Jeste zkusim do tretice za par dni tehu test a uvidim

zlolda
14. lis 2016

@babulinka1 já měla pak zlozvyk že jak jsem udělala test teta do pár hodin přijela :( ale budí ti držet palce ať je co nejdřív ppzitivni

babulinka1
autor
14. lis 2016

@zlolda děkuji moc! Ty se opatruj a ať je vsechno v poradku!

zlolda
14. lis 2016

@babulinka1 dekuji :-$

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru