Je pravděpodobné, že jsem těhotná?

shibalka
7. srp 2015
Dobrý den, 25. 7, mi skončil cyklus a 30. 7 jsem měla styk. 1. 8. jsem na kalhotkách objevila kapku krve, bylo mi nevolno, na omdlení a od té doby mám žaludek na vodě a mírné křeče v podbřišku. Také mě trápí plynatost a klidně 5krát denně mám nucení na velkou. Testy jsem si dělala, ale myslím, že je ještě brzy - první vyšel lehce pozitivní, další 2 negativní. Myslíte, že je pravděpodobné, že jsem těhotná? Děkuji 😉
frndafrrr
7. srp 2015
Jediná dobrá rada je počkat a na chvíli to vypustit. Par dní po vynechané mrše bych to zkusila,možná i pár dní před, ale ted ti neodpoví nikdo..
medwidkowa
7. srp 2015
zaprvé je brzo na domněnky a 100% příznaky těhotenství já osobně mám každý měsíc 😉 , počkej ještě, jinak 5 dní po menzes je brzy na otěhotnění, pokud nemáš posunutou ovulaci
pampalin
8. srp 2015
Tak si myslím, že 5 dní po skončení MS je brzy, ale tak možné to je taky. Ještě vydrž - i když je to těžké, a udělej si test v den očekávané další MS. I kdybys byla těhu, tak i dneska je na test ještě hodně brzy.
bajana
8. srp 2015
booooze, zase dalsia....tak dalsiu preskolim:

podobnych tem su tu mraky, pridaj sa uz do existujucich a nezakladaj nove

krv 1.8. neznamena vobec nic, rovnako aj priznaky, ktore si vacsina snaziliek velmi uspesne vsugerovava

informacia o konci MS je nanic, dolezity je jej zaciatok, podla toho sa daju odhadnut plodne dni

spolahlive testovanie je az PO meskajucej MS....moze sa jednat o biochemicke tehotenstvo, ktore skonci s nasledujucou MS a sklamanie a reci o potratoch su na svete...

Sem začni psát odpověď...

Odešli