Je pravděpodobné, že jsem těhotná?

shibalka
7. srp 2015

Dobrý den, 25. 7, mi skončil cyklus a 30. 7 jsem měla styk. 1. 8. jsem na kalhotkách objevila kapku krve, bylo mi nevolno, na omdlení a od té doby mám žaludek na vodě a mírné křeče v podbřišku. Také mě trápí plynatost a klidně 5krát denně mám nucení na velkou. Testy jsem si dělala, ale myslím, že je ještě brzy - první vyšel lehce pozitivní, další 2 negativní. Myslíte, že je pravděpodobné, že jsem těhotná? Děkuji 😉

frndafrrr
7. srp 2015

Jediná dobrá rada je počkat a na chvíli to vypustit. Par dní po vynechané mrše bych to zkusila,možná i pár dní před, ale ted ti neodpoví nikdo..

medwidkowa
7. srp 2015

zaprvé je brzo na domněnky a 100% příznaky těhotenství já osobně mám každý měsíc 😉 , počkej ještě, jinak 5 dní po menzes je brzy na otěhotnění, pokud nemáš posunutou ovulaci

pampalin
8. srp 2015

Tak si myslím, že 5 dní po skončení MS je brzy, ale tak možné to je taky. Ještě vydrž - i když je to těžké, a udělej si test v den očekávané další MS. I kdybys byla těhu, tak i dneska je na test ještě hodně brzy.

bajana
8. srp 2015

booooze, zase dalsia....tak dalsiu preskolim:

podobnych tem su tu mraky, pridaj sa uz do existujucich a nezakladaj nove

krv 1.8. neznamena vobec nic, rovnako aj priznaky, ktore si vacsina snaziliek velmi uspesne vsugerovava

informacia o konci MS je nanic, dolezity je jej zaciatok, podla toho sa daju odhadnut plodne dni

spolahlive testovanie je az PO meskajucej MS....moze sa jednat o biochemicke tehotenstvo, ktore skonci s nasledujucou MS a sklamanie a reci o potratoch su na svete...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru