Opožděná ovulace, máte zkušenost?

corrie
16. zář 2014

Dobrý den,
máte některá zkušenost s opožděnou ovulací? A to až na dobu kdy jsou normálně měsíčky? Třetí den vynechání jsem zkusila těhotenský test, ale byl negativní, tak jsem zkusila i ovulační test a byl slabě pozitivní, tak jsem další den zkusila znovu a tentokrát už pozitivní byl na sto procent. Další den už byl opět jen slabě pozitivní a další dny slábl až skoro na neviditelno, takže to vypadalo jako ovulace. Sex proběhl 2 dny před a den po této ovulaci. Jsem teď 40. den cyklu (mám cyklus cca 30 dnů), 10. den vynechání. Počkám ještě pár dnů a zkusím těhotenský test. Jen mě zajímá, jestli s tím máte někdo zkušenost. Děkuji za odpovědi.

andelka
16. zář 2014

Mám. Po půl roce se moje cykly 29-31 dní začaly prodlužovat a ovulaci jsem mívala kolem 30dne cyklu. Měřila jsem BT, takže jsem věděla že ovulka byla až tak pozdě, a MS pak přišla klasicky jako vždy po 12 dnech.

corrie
autor
16. zář 2014

@andelka Díky. Můžu se zeptat jak byl myšlený ten půl rok? Po půl roce od čeho? 🙂

andelka
16. zář 2014

@corrie Po půl roce co byly cykly kratší a pravidelné se to prostě začalo měnit, a byly dlouhé a nepravidelné. Taky to bylo půl roku po vysazení HA. Prostě půl roku tělo fungovalo v pohodě a pak začalo haprovat. Další půlrok trvalo než se to zas srovnalo (bylinkama) a pak jsem plánovaně otěhotněla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru