Těhotná, i když jsem měla menstruaci. Je to možné?

Zodpovězené
7. kvě 2020

Dobrý den ,

chci se zeptat. Mohu být těhotná, i když jsem měla menstruaci?

Hrozně mě bolí v podbřišku a u pupíku mě to jakoby tahá, často chodím na malou, ale test jsem si nedělala, protože jsem měla ms.

Poradíte mi, prosím?

Děkuji

Dobrý den,

těhotenství po proběhlé menstruaci je možné.
Doporučuji provedení těhotenského testu. Bude-li pozitivní, objednejte se ke svému gynekologovi.
Bude-li test negativní, tak navštivte svého praktického lékaře k vyloučení jiných potenciálně závažných příčin bolestí.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz