Jsem těhotná?

teranka
22. črc 2019

Dobrý den, je mi 17 let a beru pravidelně antikoncepci. Když jsme je-li s přítelem do Brna jeden nebo dva jsme ji vynechala (né po sobě) beru jí už tak 6 měsíců a víc. Měli jsme přitom sex a já si nebyla vědoma, že jsem vynechala druhy prášek, přítel se do mě neudělal vždycky to vytáhne při jakékoliv sexu. Tak se chci zeptat jestli mohu být těhotná. Poslední prášek jsem dobrala ve čtvrtek a dnes je už pondělí a stále nic. Takové ty příznaky jako, že by měli stát bradavky, bolení v podbrisku nic.. bolí mě normálně záda, prsa. Četla jsem ještě, že muže být výtok s hlenem a to je prý u toho že jste těhotná. A to pravé mám tak nevím ;/ Ten hlen je jenom nepatrně. Bojím se toho když si koupím tehotensky test a uvidím dvě čárky.

terezie96
22. črc 2019

Další z registrovaných v červenci... Inu děvče, jistě, že můžeš být těhotná - kup si test a nebo zajdi k lékaři.

mimi1004
22. črc 2019

Jak to máme vědět? Bojíš se koupit test a čekáš, že my ti tady dáme 100% odpověď? Nebo se jen nudíš a trollíš?

gracinka7
22. črc 2019

Už zase 🤦🤦🤦

teranka
autor
22. črc 2019

@mimi1004 Budete asi zkalamaná ale netrolim, dnes si ho půjdu koupit ale nevím jestli to nepoužit po sedmi dnech než bych to ještě mohla dostat nebo hned.

lachtanice86
22. črc 2019

@teranka bože.

priefi
22. črc 2019

@teranka tak... bud se budes stresovat, nebo si kup test a budes vedet na cem jsi. Ono nezalezi na tom, zda se udela nebo ne, ale zda mu ujede pomyslna kapicka... preejakulat obsahuje prizdechle spermiem avsak i ony jeste umi byt ciperky a oplodnit... pokud jsi zapomnela 2x prasek a nevzala sis ho do 12hodin, tak nejspis jsi nebyla chranena a pokud mu ta kapka ujela, muzes byt v tom
Avsak... Ty jsi vystresla, takze osobne si myslim, ze v tom nejsi, ale nervy udelaly sve a opozdila se Ti pseudo ms. Ale jistotu budes mit, az prikde pseudo ms nebo si udelas test.

dacer
24. črc 2019

Dobrý den jsem tu dnes poprvé a nevím kam svůj dotaz napsat. Jsem po mimoděložním těhotenství vzali mi levý vejcovod. Teď jsem znovu těhotnáPoslední MS byla 28.5 jenže pak jsem měla znovu MS 27.6 na 2 dny. Hcg 8.7 461 11.7 870 16.7 2300 a 23.7 2995 na ultrazvuku není nic vidět. Máte s tím některá zkušenosti?

priefi
24. črc 2019

@dacer jeste je brzo, hcg roste krasne, pristi ko uz urco bude neco videt, drzim pesti 😊

dacer
24. črc 2019

@priefi mě právě dr dnes řekl že si myslí že je to mimoděložní na pravé straně

priefi
24. črc 2019

@dacer ono to spis vypada podle hcg, ze teprve jde o zacatek. Jake dal doporuceni dr.? Jeste jedna ko, anebo rovnou posila na revizi? A boli Te neco?

dacer
24. črc 2019

Neboli mě vůbec nic. Ani nespinim. Poslal mě do nemocnice na 4 dny na hlídání. Zítra tam jdu ale nechci vůbec na nějaký zákrok. Napsal nejasná prosperita a lokace gravidity a přitom minulý týden jiný dr potvrdil že je v děloze a že je to začínajíci tehotenstvi a napsal gravidity nejasné vitality.

priefi
24. črc 2019

@dacer hm... tak tady bohuzel ukaze az cas. Drzim pesti, at je mimi v poradku 😉

dacer
24. črc 2019

Moc děkuji 😊

monika76301
24. črc 2019

@dacer bohužel se mi to moc nelíbí... Od 16.7 porostlo hcg pouze o 600 jednotek coz je hodně málo... Jsem taky po mimodeloznim a podobně mi to rostlo do 983 pak mi vzali levý vejcovod 😥😥😥 nárůst mel byt dvojnásobek co dva dny... Budu ti ale mox držet palce aby to bylo jinak.. M

lery92
24. črc 2019

@dacer intrauternni gravidita je vidět v děloze prokazatelně už od hodnoty hcg 1000 IU/l ..nevyznám se přesně v tom kdy ti dělali USG ( jako který den) .Mimoděložní to bohužel být může .Tzn. laparo ti nikdo proti tvý vůli dělat nebude , ale hodnota HCG je vysoká a tak by bylo fajn ležet pod kontrolou v nemocnici .Viděla sem prasknout mimoděložní při hodnotě 700IU/l a nechci tě děsit , byl to masakr ...

Držím každopádně palce

dacer
24. črc 2019

No mělo by být ale prý nemusí při hodnotě 1000 pry je spousty případů kdy bylo vidět těhotenství až při i 4000.Nejvic mě znepokojuje to hcg právě že vyrostlo jen o 700 jednotek. Mě to právě při mimoděložním těhotenství kleslo a těhotenské testy byly slabší a slabší. Já pořád doufám že to bude dobré 😞

monika76301
24. črc 2019

@dacer me hcg pořád stoupalo pri mimodeloznim... Az do operace ráno bylo 927 cca a odpoledne 983 tusim.. Roste ti hodně pomalu a pokud ještě nic nevidi... Drzim palce

lery92
24. črc 2019

@dacer nevím .O hodnotě 4000 slyším úplně poprvý v životě. Ale už nejsem v oboru naky patek , takže to nevím ...
Když to řeknu osklive , to že ti HCG neroste je blbý , smutný a fakt k nas.ani , na druhou stranu není vidět .A to ve vší úctě k tobě ( kor po odebrání vejcovodu) by melo byt to , co by tě mělo znepokojovat .

Když si zvážíme tvojí situaci , jsou tu tři možnosti :
1) gravidita , která se projeví v děloze opravdu třeba dýl , z nějakého důvodu .Moc ti to přeju .
2) mimoděložní v druhým vejcovodu .A ty víš , musel tě na to připravit lékař , co to znamená ...
Chci ti jen říct , že i kdyby to nedej bože bylo znovu mimoděložní , otěhotnět můžeš.Sice asistovane , ale aspoň budeš mít jistotu že už se to uhnízdí na správném místě .Mám kamarádku , která to tak bohužel měla a dnes drnda kočár s malým.

3) je to gravidita , možná se objeví , ale vzhledem k zvláštnímu ,,nárustu" HCG je pravděpodobné že je neprosperující a revize tě nemine .

Úplně nevím jestli je to , co chceš vidět a číst , ale je to realita .A já jsem toho názoru , že je dobrý doufat v nejlepší ale počítat s nejhorším.Nemuzu se ti omluvit a nemůžu si pomoct , že ti to tu takhle serviruju , ale snaž se nějak se udržet nad vodou.Nezbyva ti než vyčkat.Drzim palce.

sayast
24. črc 2019

Mně HCG stoupalo ukazkove dvojnásobně obden jak mělo a stejně to bylo mimoděložní. V nemocnici říkali,že při hodnotě 1000 a víc už musí být náznak v děloze. Mně při 2800 prasklo během hodiny. Mezi utz a než akutně připravili sál a mě. Držím palce

lery92
24. črc 2019

@sayast no , tak to más druhý narozky ,víš to?☺

sayast
25. črc 2019

@lery92 ano 😊. Vše mi došlo až zpetne

dacer
25. črc 2019

Tak jsem byla dnes u svého dr vzal mi krev a dělal utz nikde nic nevidel prý je to asi tak malé že nevidi kde to roste.

lery92
25. črc 2019

@dacer ok , a dál?

nazka
25. črc 2019

@dacer Ježíš, držím palce, ať je fazolka tam, kde má být! Jednou budiž, ale dvakrát. To je teda šílený.. Moc držím pěsti

dacer
25. črc 2019

Tak happyend se asi konat nebude hcg kleslo na 2145 prý se může jednat i spontánní potrat v pondělí nástup do nemocnice a primář prý rozhodne co semnou

nazka
25. črc 2019

@dacer ty jo, to je teda síla. To mě moc mrzí 😥😪

dacer
25. črc 2019

@nazka ani nevíš jak mě a manžela jsme už z toho úplně na dně sileny

nazka
25. črc 2019

@dacer úplně si to neumím představit, abych řekla pravdu... Musí to být strašný.
Kamarádka měla mimo jedno a taky ji sebrali vejcovod a nějak to nemůže rozchrupat dodnes. Vždycky, když si dá víc vína tak kvůli tomu brečí. Pak otěhotněla přes ha, takže jedno dítko má. Ale stejně tamto ji trápí.
Moc Vám držím palce. A nevědí doktoři, proč se to stává?

dacer
25. črc 2019

@nazka může to být po zánětech a nebo špatně průchozí vejcovody. Děti už sice máme dvě ale chtěli jsme ještě jedno a nevím zda se nám to ještě někdy povede

priefi
25. črc 2019

@dacer to me mrzi 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru