Jsem těhotná?

anonym9
19. dub 2016

Ahoj holky, potrebovala bych radu. S pritelem jsme se stehovali do noveho bytu a stresem a starostmi jsem casto zapominala brat antikoncepci. Uz 14 dni me boli v podbrisku, pred 4 dny me palila zaha a posledni 3 dny me boli zada. Take se mi casto mota hlava, az malem spadnu. Minuly tyden jsem ale dostala ms, prisla o 2 dny dele a trvala 4 dny (obvykle 5-6 dni), test vysel negativni. Dnes jsem byla u gynekologa a ten mi rekl, ze nic nevidi.. Porad se mi ale neco nezda.. Myslite, ze to jeste nemusel poznat? Zadne testy mi nedelal.. Pouze ultrazvuk.. Muzu byt tehotna a mam jeste vyckat a udelat dalsi test? Citim, ze se semnou neco deje, diky moc za rady! 🙂

anonym9
autor
19. dub 2016

Jeste jsem zapomnela dodat, ze do dalsi ms mam jeste 14 dni.. Take nemam vubec chut k jidlu a ani hlad, pocituji na sobe, ze hubnu..

puresin
19. dub 2016

Nejsem doktor, ale pokud Ti MS přišla, test je negativní a ani doktor na utz nic nenašel, o těhotenství nejspíš vážně nepůjde. Přičítala bych ty příznaky právě spíš stresu - já při stěhování zhubla za týden 5 kg... 🙂

anonym9
autor
19. dub 2016

Nejspíš máš pravdu. Všechny příznaky jsem měla ještě před tím, než mě vůbec napadlo, jestli to nebude těhotenství. Hledala jsem si, jak se rané těhotenství projeve a až moc sem se v tom našla. Krom bolesti prsů a nevolností mám snad vše. I se cítím nějak divně a neumím si to vysvětlit. Nastěhovaní jsme už měsíc a byla jsem po prvním týdnu relativně vklidu, proto je mi to pořád divné. Břicho bolí pořád, záda také, žáha mě pálí každý den minimálně jednou, hlava se mi pořád točí, nevím, je to divné 🙂 mimi by mi ale vůbec nevadilo

vv29
19. dub 2016

ahojte, menstruaci mám pravidelnou, 28 dní, měla přijít v sobotu, nepřišla, jen včera trošku špinění a dnes trošku více, ale bez krve. Bazální teplota 37. TT dnes negativní. Myslíte, že je ještě nějaká šance být těhotná? Díky

puresin
19. dub 2016

@vv29 Pffff, to netusim, pockej den dva a udelej test znovu. V tehle fazi nikdo nevi. Sice jsou holky, co mely pozitivni test uz par dni pred MS, ale jsou taky ty, co nasly ducha az tyden po ocekavane MS. Tezko radit, nezbyva nez cekat. 🙂

vv29
19. dub 2016

to jsem si myslela, jsem to zkusila 🙂 třeba nějaké zkušenosti jsem myslela. 🙂

malinka1997
3. srp 2021

Dobrý den… s přítelem se snažíme o miminko a mám 6 dní do menstruace třetí den se citim unavena a mam návalu nevolnosti a motáni hlavy… Dnes dokonce i zvracení… Tehotensky test Samozdrejme jeste negativní… Může se jednat o těhotenství ? Vím sem strašná ale ta nejistá doba je nekonečná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru