Zpoždění menstruace. Je možné, že bych mohla být těhotná?

Zodpovězené
3. kvě 2021

Dobrý den,

v únoru jsme měli s přítelem nehodu, praskl nám kondom. Do 48 h jsem si vzala tabletku "po". Menstruace se mi zpozdila o 6 dní. Chtěla jsem začít brát antikoncepci, ale nešla mi polykat, měla jsem jenom 3 prášky. Používali jsme kondom při sexu a partner se udělal mimo mě. Týden po ovulaci jsem špinila. Poslední menstruaci jsem měla 9.3. 2021.

Je možné, že bych mohla být těhotná?😳

Mám dost strach. Prsa mě bolí jako obvykle, ale menstruace nikde...

Děkuju za odpověď.

Dobrý den,

je možné, že můžete být těhotná. Doporučuji provedení těhotenského testu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz