Opožděná menstruace, mohla bych být těhotná?

ljedla
2. led 2017

Je mi 15 a s přítelem jsem spala asi dva dny předmenstruací a s kondomem, ale ta se nedostavila. Mám 9 dní opoždění a nevím co mám dělat, s mamkou mluvit nemohu. Naposledy jsem ji mela 24.-28.11., dnes je 2.1. myslíte, že bych mohla být těhotná? Kondom jsme měli a v poslední době jsem byla taková pobledlá a měla jsem silnou rýmu.
Prosím poraďte.
Děkuji. 🙂

j.a.n.i
2. led 2017

@ljedla No, určitě to zpoždění nemohlo způsobit případné těhotenství z toho styku, o kterém píšeš... takže buď se to stalo již dříve nebo má zpoždění jinou příčinu. Koupila bych test, ale pokud jste spolu spali jen s kondomem, tak to spíš bude ještě ne úplně pravidelný cyklus, což je s ohledem na věk celkem normální.

ljedla
autor
2. led 2017

@j.a.n.i spali jsme spolu jen s kondomem, nevíš jak bych si tu menstruaci mohla přivolat? docela me trápí, že jsem to ještě nedostala a jsem z toho na nervy :/
jinak Děkuji 🙂

nikyselen
2. led 2017

může se ti to opozdit i stresem,nebo nemocí..
Kup si těhotenský test a budeš chytřejší 🙂 ,ale jestli jste používali kondom tak můžeš být klidná 🙂

ljedla
autor
2. led 2017

@nikyselen doufám :/ 🙂 ale moc děkuji 🙂

viioletta
3. led 2017

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu. Už 11 dní jsem nedostala MS ale těhotenský test je stále negativní. Mám bolesti v podbříšku a jsem stále unavená. Myslíte si, že i přesto mohu být těhotná?

Děkuji moc za odpovědi 🙂
Krásný den

nikyselen
4. led 2017

@viioletta
záleží na spoustě faktorů zda bereš antikoncepci,zda jste se chránili.
Těhotná být můžeš i nemusíš 🙂 objednej se k Dr. a budeš chytřejší 🙂

viioletta
4. led 2017

@nikyselen HA neberu už rok a půl, ale jak jsem zmiňovala pozor si dáváme ale samozřejmě vím, že chráněná nejsem. Kdyby miminko přišlo, tak se určitě bránit nebudeme 🙂

nikyselen
9. led 2017

@viioletta o té HA jsem se překoukla, jak si dopadla? přišla,nebo ne? 😲

ljedla
autor
9. led 2017

tak test jsem si udělala, byl negativní, ale menstruace nikde.. co mám dělat? :/

nikyselen
9. led 2017

zajít k Dr. na vyšetření - vyvolávačku..

biedronka10
9. led 2017

@ljedla k doktorovi na vyvolavacku, nikdo jiny ti nepomuze

ljedla
autor
9. led 2017

to je nějaká injekce? Já mám právě nemocný játra, takže nemůžu brát jine léky a podobný věci než jsou ty leky na ne :/
neslo by to bez ni? :/ ze bych ještě počkala? Memu zdravotnímu stavu by to nemuselo prospět :/

keksikova1
9. led 2017

@ljedla to je přece otázka pro doktora..
je to injekce progesteronu..

viioletta
9. led 2017

Ahoj holky, tak jsem byla v pátek na vyvolávačce a dneska jsem trochu špinila. Stále se mi motá ale hlava a jsem unavená. Zítra mám jít na odběr krve, tak jsem zvědavá. Stalo se některé z vás to, že jste na začátku těhotenství měli náznaky na MS? Doktorka těhotenství zatím nepotvrdila ani nevyvrátila.

ljedla
autor
9. led 2017

nemohlo by to byt taky třeba zpusobeno stresem? :/
v poslední dobe se doma porad hádáme a Já jsem z toho na nervy, pak jsem byla přes Vánoce nemocna tak si to taky odůvodňuji tímto :/
jinak Děkuji odpovědi 🙂

keksikova1
9. led 2017

@ljedla jasne..taky nachlazením a čímkoliv jiným..

ljedla
autor
11. led 2017

@keksikova1 Já už mám, ale docela strach.. musím holt jen čekat :/

keksikova1
11. led 2017

@ljedla na co čekáš? Pokud bys byla těhotná (což podle mě nejsi), nemáš zas tolik času si rozmyslet, co dál. Pokud těhotná nejsi, je potřeba vědět, jestli je to "jen" nepravidelný cyklus v rámci nachlazení/stresu, nebo se něco děje s ohledem na tvý játra..

keksikova1
11. led 2017

@viioletta až do 6tt jsem v práci brečela, že je mi fakt blbě, že už fakt potřebuju dostat ms. Ani po vyvolávačce nepřišla. No a pak jsem zjistila, že jsem těhotná.
Příznaky podobný PMS můžeš mít i v těhu, ale PMS nerovná se těhotenství.. už jsi to ale asi dostala, ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru