Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mužů být těhotná?

baruun
8. dub 2016

Dobrý den, chtěla bych vyřešit můj problém. Cca dva měsíce nazpět jsmr měli s přítelem nechráněný pohlavní styk. Vzala jsem si prášek PO. Ale na poslední chvili. Byl to prášek do 72 hodin a já jsem si to vzala až třetí den tři hodiny před vypršením. Druhý den jsem letěla na gynekologii pro antikoncepci a kdyby prášek po nezabral tak to nepozná, protože to bylo 4 dny po pohlavním styku. Antikoncepci jsme hned začala brát, ale poslední 2 týdny jsem začala rychle nabirat .. A to já jen tak nepriberu mám štítnou žlázu mám problém přibrat.. Za dva týdny cca 5 kilo. Bolí mě prsa. To může být taky z antikoncepce ale takhle mě neboleli jsou i dost citlivé . Dnes mám dostat menstruaci .Minulou jsem dostala, ale úplně slabou a jen tři dny. Muže se stát že prášek po nezabral?? Předem děkuji 🙂

vermon
8. dub 2016

A co si takhle koupit těhotenský test, než to tady věštit jak z Křišťálové koule? 😄

baruun
autor
8. dub 2016

To máte pravdu 😂😂 ale ted mám zánět mocaku a nikam nemůžu 🙂

veraga
8. dub 2016

Myslím, že těhotenský test bude minimálně o 200% spolehlivější než odpovědi uživatelek Modrého koníka. 😅
Tvé příznaky mohou být způsobeny jak těhotenstvím, tak i hormonálním rozhozením z pilulky "po".

baruun
autor
8. dub 2016

Dobře i tak děkuji 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli