Clostilbegyt a Duphaston. Mám velkou šanci otěhotnět?

Zodpovězené
27. lis 2019

Dobrý den,

můj gynekolog mi předepsal Duphaston na úpravu cyklu. Krásně mi fungoval, ale zjistili jsme, že ovulace během cyklu není. Respektive, já jsem si sama dělala ovulační testy, měřila teplotu, ale nikde nic🤷‍♀️
Řekla jsem to doktorovi a ten mi předepsal Clostilbegyt. Dnes je to druhý den po ovulaci a krásně proběhla, jak měla.

Myslíte, že mám velkou šanci na otěhotnění? Ještě, i když beru Duphaston?

Snažili jsme se poctivě během ovulky. Jsem jinak zdravá a mám vše v pořádku. Doktor si myslí, že ovulaci mám, ale třeba jen jednou za tři měsíce, tudíž by Clostilbegyt měl zabrat hezky.

Díky a hezký den. 🙂

Dobrý den,

neumím říct, jakou šanci máte, ale jdete správným směrem. Určitě si hned přidejte ještě FERTIPRONU (stejně byste měla nějaké foláty apod. užívat).

Přeji Vám hezký zbytek dne.
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň