Pomohl vám Duphaston a Clostilbegyt k otěhotnění?

myska26
14. čer 2015

Ahoj holky. Před týdnem mi gynekoložka napsala prášky Duphaston na srovnání cyklu,a Clostilbegyt na vyvolání ovulace. Prý bych mohla i do dvou měsíců otěhotnět,pokud teda nebude problém u manžela. A tak se chci zeptat,pomohly vám tyhle prášky k otěhotnění?

camillaq
14. čer 2015

Ahoj, tyhle prášky jsem měla od svého gynekologa a otěhotněla po nich, ale nakonec to skončilo zamlklým těhotenstvím, za to ty prášky ale nemohly. Pak když se zase nedařilo tak jsem je užívala znovu, ale už jsem s nima neotěhotněla. Dr. mě poslal do car a tam mi zjistili Pcos a nasadili znovu clostil a jezdila jsem na ultrazvuk 10 Dc, aby se podívali jak zabírá. Při dávkování 1-0-1 mi narostlo 8 foliků a museli mi to snížit na jeden prášek denně. Pokud bereš clostil tak je dobré chodit na utrazvuk. Můj gynekolog si mě nezval a myslím, že to byla chyba.

naomi6
14. čer 2015

@myska26 Brala jsem clostilbegyt a utrogestan a hned napoprvé se podařilo otěhotnět, takže mně prášky rozhodně pomohly 😉. Držím palce 😉

myska26
autor
14. čer 2015

@naomi6 Díky,snad se to povede...už jsem vážně zoufalá,i když mi teď trochu svitla naděje🙂

nicolette89
23. čer 2015

Ahojky, já měla nasazený 1. Duphaston 16.-25. DC, pak v dalším cyklu Clostillbegyt od 5.-9. DC a opět Duphaston 16.-25 DC na udržení těhotenství a povedlo se!...Nemůžu ale říct, zda je to 100% těmi prášky, protože problém byl jak u mě, tak u přítele (nízká pohyblivost spermií) a oba jsme měsíc zobali prášky - já výše uvedené a přítel 1 balení Fertilanu. Tak nevím, co tomu pomohlo víc🙂 Dávali nám čas do září (nedařilo se nám od Vánoc) a pak nás chtěli poslat na inseminaci. Minulý týden jsem objevila na testu // 🙂)))) Přeji hodně stěstíčka, ať se zadaří!!

lennji
19. srp 2015

Když se mi po 9.měsících snažení nepovedlo otěhotnět, doktor mi napsal Clostil s tím, že je to hotová a 100% věc, že otěhotním..Měl pravdu..hned napoprvé..a dvojčátka 🙂

sarabi86
19. srp 2015

ahojky, já clostyl poprvé dobrala včera, užívala jsem 3-7DC 1-0-1, dneska kontrola na ultrazvuku, viděl tam jeden folikul 12mm 8DC.... duphaston neberu, cyklus mám pravidelný 29-30 dní. Hodnoty z hormonálního profilu naprosto v normě, dle minulého cyklu neovuluji, zatím se neví, kde je chyba.... snažíme se už rok. V út další kontrola, kvůli ovulace, zda clostyl pomohl..... pak dovolená 😎 a po ní dám vědět, zda to pomohlo 😉

kuliskaa
10. zář 2015

No tak to jsem zvědavá... 😉

eemilka
10. zář 2015

Clostilbegyt pomohl hned druhý cyklus, kdy jsem jej brala. Následovalo zdárné naprosto bezproblémové těhotenství.

kuliskaa
12. zář 2015

Na poprvé u mě také ,a ted po 10letech 1 cyklus stimulace 🙂

kuliskaa
14. zář 2015

@sarabi86 tak Coo 😕

sarabi86
14. zář 2015

@kuliskaa Tak niiic ☹ V pátek na dovolené přišla menstruace. Ted si dáváme měsíc oddych, nějak mě ty hormony sebraly, je to fakt záhul na psychiku. Pak hysteroskopie.... Zase jsem ráda, že doktor nelení, řeší a hledá příčinu....

monikavitezslav
22. říj 2015

Dobrý večer všem potřebovala bych radu. Snažíme se o třetího mrnouska už dlouho. Poslední ms přišla 13.10 a včera mi nasadil mudr 2č denně clostik a duphaston. Nespletl se doktor s tim užíváním clostiku?

kuliskaa
22. říj 2015

Sarabi 86 jsem po druhé stimulce asi zas nic už se mi ani do třetí nechce :(

kuliskaa
29. říj 2015

Tak druhá stimulka dopadla dobře ,test pozitivní až 24.10

kuliskaa
29. říj 2015

@monikavitezslav clostil jediný spoleh z me strany

sarabi86
3. lis 2015

@kuliskaa My na nějakou dobu clostyl vysadili, zkomplikovalo se nám to. Doktor dělal kontrolní stěry a našel tam brebery.... bohužel údajně chlamydie, ureaplasma.... nechápala jsem to, protože, žádné subjektivní potíže jsem neměla, žádné výtoky, svědění, pálení nic, přitom cca v březnu jsme si nechávala dělat na chlamydie test (původní gynekolog říkal, že to může být příčina proč to nejde, tak to bylo to první čím jsme začli a u něj také skončili) no a byl negativní, přítel se dušuje, že je věrný.... tím pádem je mi záhadou, kde jsem se nakazila. Dobrali jsme oba ATB, čekám na výsledky ze stěrů a stále mám před sebou hysteroskopii. Pokud jsem to dobře pochopila, tak vám se zadařilo?? 🙂

kuliskaa
4. lis 2015

Jj tuk tuk 😀

sarabi86
5. lis 2015

Gratuluji tedy moc moc 🙂 Přeju at se fazolek udrží a pěkně roste 😉

kuliskaa
6. lis 2015

Dneska UZ .. Tobě přejí taktéž ,ať jsi brzy těhule 🙂

barboratov
11. led 2016

holky prosím vás nezbyl někomu clostil?? díky moc

123snazivka
14. led 2016

já tomu nerozumím. doktorce jsem říkala,ze mimi chceme moc, snažíme se skoro pul roku a ona mi řekne,at si koupim listovku >☹ přitom tady jedna šťastná maminka vedle druhy po užívání clostylu...tvrdí,ze jsem zdrava, tak proč mi ho nepsala?!

sarabi86
14. led 2016

@kuliskaa Tak už 🙂) Žádný clostyl nebyl potřeba, ovulovala jsem sama, spíš pomohla hysteroskopie a profouknutí vejcovodů. Máme za sebou první UZ, je to hodně ranné, tak moc doufáme, že se bublina udrží 🙂

zuzatrhal
14. led 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

Já jsem moc spokojená a vděčná Fertility Blend. Řekla mi o něm doktorka, protože jsem chtěla otěhotnět a neměla jsem pravidelnou menstruaci. Fertility mi upravilo cyklus, prodloužila se mi doba ideální bazální teploty a já jsem otěhotněla 😉 Hurá 🙂

barboratov
15. led 2016

@123snazivka koukam.ze vase dr je taky kamoska. Uplne jak ta moje chjo

vetev
15. led 2016

@123snazivka Mne dr. nabidla clostilbegyt teprve po 5 letech ☹

123snazivka
15. led 2016

to je mazec holky ☹ merim ted BT a kombinuju s ovu testy..když nic,tak nabehnu do ordinace a bez receptu neodejdu.. 😉

kuliskaa
19. led 2016

@sarabi86 super držím palecky

pavlinpaj
25. led 2016

Ahoj holky kdo bere clostilbegyt, mužů se zeptat do zprav některé na něco? Mám ho začít brát. Moc dekuji

kuliskaa
26. led 2016

Napis najdi si mě na fb Market Maša tam reagují hned

kamca88
26. led 2016

Ahoj holky, chci se zeptat jestli jste pár dní po dobrání Clostilbegyt měli hnědý výtok?