Clostilbegyt. Pomohl Vám k otěhotnění

misule_16
14. zář 2020

Ahoj, od středy mám začít užívat clostilbegyt, na internetu jsem toho moc nenacházím.. Chci se spíš zeptat, zda ho zde nikdo užíval a zda se povedlo otěhotnět... Upřímně vkládám do něj zbytek své naděje..

aselluska
14. zář 2020

Taky jsem ho měla jako poslední naději před IVF, nakonec pomohla čínská medicína 😉

squezy
14. zář 2020

@misule_16 Ja ho mela 3x a přirozeně se nepovedlo. Ale určitě to nebylo clostikem, ten fungoval, jak má. Doporučuji si však dojít vždy na gyndu, aby ti řekli, kolik vajicek se vytvořilo, abys pak necekala ctyrcata 🙂

levandulka_fialova
14. zář 2020

@misule_16 Před lety u mě zabral napoprvé, teď 3 měsíce nic, ale folikul udělal pokaždé krásný, jen se nesetkal se správnou spermií.

klokanka31
14. zář 2020

@misule_16 Já ho užívala docela dlouho a nic... Akorát jsem po něm byla neuvěřitelně vzteklá.

zuzaadol
15. zář 2020

@misule_16 Já po něm přibrala během dvou měsíců 10 kg, ale dalších teď už skoro 8 kg mě právě vzbudilo mručením 😁😍😉

andyskarsgard
15. zář 2020

Měla jsem ho a nepomohl nám, až IVF.

ilema
15. zář 2020

@misule_16 mně ano, hned první cyklus, co jsem ho brala. K doktorovi jsem docházela na měření foliku, abychom věděli, kdy bude ovulace. Tak držím palečky 😉

nikynikol25
15. zář 2020

me pomohl taky hned prvni cyklus a to jsme se snazili 7 let s ruznyma doplňkama a az clostik my pomohl

klokanka31
15. zář 2020

@misule_16 Ale neboj, i kdyby nepomohl, tak nemusíš ztrácet naději. Já nakonec otěhotněla přirozenou cestou, a bez léků.