Je ještě šance otěhotnět?

ronja55
22. čer 2018

Dobré ráno, s manželem se snažíme o druhé miminko. Stále kojím 8 měsíčního syna. MS jsem dostala 3 měsíce po porodu ale je nepravidelná. Minulý měsíc mi začala 20. a po ní jsme se s manželem snažili ob den celý měsíc. Myslím si že ovulaci jsem měla 14. čevna. Podle hlenu, ale jisté to není, nijak se neměřim ani nepoužívám ovu testy. Dnes jsem si dělala test a je negativní. Myslíte že je ještě šance že jsem otěhotněla později a mam testovat ještě příští týden?

ange_de_la_morte
22. čer 2018

i pokud by byla ovulace toho 14.6. je to pořád jen 8 dní , někomu se test ukazuje až třeba 10 den po ovulaci, a pokud by byla ovulace později ( sama říkáš že je to možné) je ještě brzo ... zkus za týden a uvidíš, dokud nedostaneš MS pořád máš naději .... a jinak se tím nestresuj, pokud se nepodaří teď, podaří se třeba příště, hlavně se tím moc nezabývej, ono to pak není lepší 🙂 držím palečky

ronja55
autor
22. čer 2018

@ange_de_la_morte Jé já jsem se přepsala. Ovulka byla asi 8 né 14. Opravím to. Už je to právě 14 dni a to uz by test mel ukázat. A bohužel šanci otěhotnět mam pouze tento měsíc, pak až za 2 roku kvuli manzelovým problémům 😑

ange_de_la_morte
22. čer 2018

@ronja55 : aha , no nevím co jsou u vás za problémy a nedá se to řešit odebráním sperma a pak IUI ? vím že kamarádka to takto řešila když se jim nedařilo a její manžel byla pak 7 měsíců na misi - obešlo se to pak už celé bez něj, když se její manžel pak vrátil, ona byla ve 3.měsíci ... no 14 dní už by test asi mohl ukázat, pořád je ale ještě šance že ovulka byla prostě později

ronja55
autor
22. čer 2018

Ano sperma mame odebrané a zmražené. Manžel má rakovinu varlat a v pondělí nastupuje na chemo a bohuzel pak se 2 roky snažit nemůžeme a ani není jistota že bude plodný. Nám se právě moc nelíbí představa že dítě vznikne takto za pomocí lékařů a je to pro nás až poslení možnost pokud by se teď nezadařilo. Tak já zkusím ještě testnout třeba v uterý ale moc šancí tomu nedávám.

ange_de_la_morte
22. čer 2018

@ronja55 : chápu tvé důvody, a mrzí mne že máte situaci takto komplikovanou, rozumím že by jste s přáli aby miminko vzniklo přirozeně, ale nenech se tím příliš stresovat - už tak toho máte asi hodně - pořád to bude vaše miminko, jen cesta k němu bude možná trošičku složitější ... držím palečky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru