Nosítko Kavka. Máte s ním zkušenosti?

Zodpovězené
23. črc 2019

Dobrý den,

objevila jsem nositko Kavku. Máte s ním nějaké zkušenosti?

Rozhodují se mezi Kibi a Lenkou. A teď teda i Kavka vypadá dobře. Dcera má 7 měsíců a 9 kg. Chci něco na delsi dobu.

Děkuji.

Dobrý den,

Vhodných nosítek pro nošení dětí je dnes celá řada. Nejpříjemnější jsou nosítka šitá přímo ze šátkoviny, tedy z materiálu, ve kterém se nosí děti. Jsou tkaná tak, aby pružila správným směrem, často jsou tkána z příměsí, které mají termoregulační vlastnosti či vlastnosti zvyšující nosící komfort. Nosítka šitá z těchto materiálů jsou pak také velice pohodlná, jak pro nosiče tak pro malého nošence. např. https://www.isatky.cz/rostouci-nositko/

Dále jsou pak velice kvalitní a příjemné značky českých výrobců Monilu ( Start nebo Uni) Donkey, Andala, Martys atd.

K vašemu dotazu na Kavka nosítko, mohu doporučit, je moc příjemné a velmi pohodlné, stejně tak pak i Lenka nosítko, Kibi bych z těchto tří dala na třetí místo.

Pro správný výběr je ideální možnost si nosítka vyzkoušet, což můžete buď v některých podpůrných mateřských centrech ve svém okolí nebo na některých srazech a akcích pořádaných ve vašem okolí FB skupinkami.

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil!
Silvie z Bejbacek.cz

www.moisha.cz ; mail: moisha@moisha.cz
www.bejbacek.cz ; mail: vivina@seznam.cz
www.isatky.cz