Vložka do bundy mezi zipy. Máte doporučení, aby se nosítko vešlo?

Zodpovězené
23. bře 2020

Dobrý den,

máme čtyřměsíční dcerku a Manducu. Zatím je jí velká, ale hned jak do ní doroste, ráda bych začala s nošením.

Máte prosím zkušenosti s vložkami do bundy, aby bylo možné nosit i v zimě a na jaře?

Nejlépe co nejvíce univerzální, manžel také rád nosí.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

k vašemu dotazu: Nejsem si úplně jistá, jakou vložku myslíte. Na výběr je dnes mnoho skvělých produktů, ať kompletní nosící bundy a kabáty - dámské, pánské i unisex, také mikiny, speciální kapsy pro nošení (také univerzální, jak pro muže tak pro ženy) nebo různé vsadky. Ty se dají koupit u specializovaných švadlenek jako univerzální nebo pak si lze nechat ušít na míru (hlavní je kompaktibilnost zipů s Vašimi bundami ).
Mne se nejvíce osvědčila nosící bunda unisex, kterou jsme mohli s partnerem nosit oba, a to jak na břicho tak později na záda. Vždy také záleží, jak chce člověk do tohoto komfortu investovat, jak moc nosí, jaké má aktivity apod.

Mnoho inspirace naleznete zde:
https://www.isatky.cz/nosici-obleceni/

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil.

Silvie

mail: moisha@moisha.cz
www.moisha.cz
www.isatky.cz
www.bejbacek.cz