Homeopatika při těhotenském diabetu. Poradíte, jaká a jak užívat?

Zodpovězené
28. únor 2020

Dobrý den,

nevím, jestli dotaz pokládám správně na Vás, tuším, že tu byl někdo od homeopatik, ale nikoho jsem již nenašla a tudíž se obracím na Vás.
V minulém těhotenství jsem měla diagnostikovanou těhotenskou cukrovku, kompenzace dietou. Nyní mi hodnoty po jídle, po hodině, opět začínají stoupat. Vím, že existují homeopatika na snížení glykemie. Určitě bych je chtěla zkusit, určitě to bude lepší varianta, než léky nebo inzulín.

Poradíte mi prosím jaká a jak užívat?

Lačná glykemie je v pořádku. Jde o glykemie po jídle.

Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

nezlobte se, ale jsem lékař - s tímhle Vám jistě poradí někdo jiný, povolanější...
Jinak "nehomeopaticky" můžete zkusit produkt Fertiprona, kde máte kromě věcí vhodných užívat v běžném těhotenství i inositol, který přírodním, nechemickým způsobem snižuje inzulinovou rezistenci a "mírní" cukrovku.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň