Opakované potraty. Můžeme zlepšit kvalitu našich buněk?

Zodpovězené
27. lis 2019

Dobrý den,

před 2 lety jsem spontánně otěhotněla a porodila zdravého chlapce. Nyní při snaze znova otěhotnět jsem 3x za sebou potratila. Mám Leidenskou mutaci a od prvního potratu užívám vždy při pozitivním těhotenském testu Stacyl a Clexane.
Absolvovali jsme s mužem všechna vyšetření a jsme v pořádku po všech stránkách. Prý je problém v embryu, které "vytvoříme".

Můžeme zlepšit nějak kvalitu našich buněk?

Děkuji a jsem s pozdravem.

Dobrý den,

zkuste užívat FERTIPRONU (stejně byste nějakou přípravu na těhotenství měla užívat) a můžete oba (inositol má nejen vliv na vajíčka, ale i spermie).

Plus si dejte pozor na vaginální bakterie - je vše v pořádku. Kdyžtak nebudou vadit vaginální laktobacily (např. GYNIMUN INTIM).

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň