4. císařský rez. Jít do celkové narkózy nebo být při vědomí?

Zodpovězené
9. kvě 2021

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat... Čekám mimi, jsem 14. tt a čeká mne 4. císařský řez v listopadu. Doktor mi řekl, že by bylo lepší udělat to v 38. týdnu a já se chtěla zeptat, co je pro nás lepší.

Jít do celkové narkózy nebo být při vědomí tak, abych neohrozila sama sebe i mimi?

Mám všechny tři CS.

Děkuji

Dobrý den,

je výhodnější částečná narkóza. Jednak umožňuje brzký kontakt s dítětem a pooperační rekonvalescence je lepší než u celkové narkózy.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová