Hrozný strach z porodu. Co dělat? Jak si vyžádat císařský řez?

Zodpovězené
22. srp 2023

Dobrý den,

mám 14 dní do porodu a jsem na vše sama - přítel mě opustil a do toho mám pořád migrény s aurou. Léčím se na psychiatrii, ale paní doktorka mi poslední měsíc vynechala antidepresiva a od té doby mám strach rodit, že umřu. Papír na císaře mi nenapíše. Mám chuť se zabít. Stále kolabuji, málo jím a děsím se dne, kdy to přijde.

Co prosím mám dělat, nebo jak císařský řez chtít?

Vím, že to nezvládnu.

Děkuji za radu.

Dobrý den,

doporučuji Vám zajít za svým gynekologem event. si vyžádat žádanku na jiného psychiatra a konzultovat s nimi co nejdříve Váš akutní stav.

Posílám sílu.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová