Miminko v bříšku hodně kope až boxuje. Je to normální nebo ne?

Zodpovězené
12. srp 2022

Zdravím,

mám dotaz jsem skoro ve 28tt. To naše robátko tak šíleně kope! A to kdykoli - můžu být v klidu, můžu něco dělat, klidně i v noci. Nemůžu pořádně spát, na levém nebo pravém boku zádech to vypadá jako by měl prcek právě hodiny tělocviku. U staršího syna to bylo podobné. Ale tyhle bomby mě znepokojují. Občas jsou kopance s jakoby boxem. Na kontrolu k dr jdu až 17.8. Proto mě zajímá je to vůbec normální, aby prcek byl tak akční po celou dobu?

Děkuji za odpověď

Dobrý den,

jelikož má vaše děťátko ještě hodně místa v děloze, jeho aktivita může být zvýšená, zkuste se si zavinout přes den bříško do šátku, může to přinést úlevu.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová