37.tt+5. Jsou normální křeče v břiše?

saba95
23. čer 2020

Ahoj holky chtěla bych se zeptat poslední dva dny mám křeče v břiše první den to bylo tak 3krat denně nějakou dobu a teď je mám skoro pořád .. malá teď kope o sto šest ,ale jen na levém boku je to normální? ještě před dvouma tydnama byla přetočena hlavou nahoru tak nevím ..asi to nepoznám :/

hanulkaha
23. čer 2020

Jsi v 38tt... Necekej na nic a jed do porodnice, at tebe a mimco zkontroluji 😉
Radeji jet 10x zbytecne... 👊👊🍀

ada22
23. čer 2020

Taky bych raději jela na kontrolu. Lepší je 10*zbytečně. Může jit o poslíčky a nebo nějaký zánět.

areh
23. čer 2020

Já teda nějak nevidím důvod pro cestu do porodnice. Mě mimčo taky kope jen na jedné straně když je hlavou dolů. Na druhé straně má záda. Asi záleží jaké ty kopance jsou a jaký máš pocit. Pošlíčci by měly po teplé vaně přejít...

hanulkaha
23. čer 2020

@areh to sice ano, ale krece a kopance jsou docela podstatny rozdil, tim spis v takto pokrocilem stadiu tehotenstvi

krupka3
25. čer 2020

Ano, kopani na levem boku je v poradku, znamena to, ze je miminko v pravem postaveni (ma zada vpravo, zadecek nahore pod zebry vpravo, a nozkama ti kope do leveho boku, ruckama pripadne smatra vlevo v podbrisku). Krece jsou normalni, rika se jim poslicky, vsak uz klidne muzes kazdym dnem rodit.

saba95
autor
25. čer 2020

@krupka3 moc děkujivčera jsem byla u doktorky a všechno je vpořádku miminko už je otočené ,ale děkuji řekla jste mi víc jak moje doktorka 😀😀😂

klaari
25. črc 2022

@saba95 ja pak mela hodne krece tesne pred porodem jako strevni problemy, myslela jsem ze jsem neco spatneho snedla...ale to uz se asi sunula dcera ven....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru