Placenta na přední straně. V oblasti stydké kosti cítím zaškubnutí, dloubnutí. Jsou to pohyby?

Zodpovězené
5. čer 2019

Dobrý den.

Už na 1.screeningu mi byla oznámena placenta na přední straně.
Už asi 14 dní nepravidelně (někdy 3x za den, někdy 2 dny nic) a teď posledni týden teda denně cítím v oblasti až stydké kosti třeba několik jakoby zaškubnutí či dloubnutí. A teď hlavně spíš ty žáškuby už druhý den. Někdy je to 3x někdy 10x za sebou. A pak třeba půl dne nic.

Může se jednat o pohyby miminka?
V prvním těhotenství jsem nic takového necítila. Jsem dnes 20+6.
Děkuji

Dobrý den,

pohyby vnímá mnohem dříve vícerodička než prvorodička, proto je možné, že už pohyby cítíte. Což je v týdnu vašeho těhotenství velmi pravděpodobné.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová