Placenta na přední straně a angelsound

ajulamamula
10. dub 2019

Ahoj zajimalo by me mate nektera placentu na predni strane a kdy jste slyseli srdicko pres angelsounds?
Vcera nam rekal dr ze mam placentu na PS. Coz by vysvetlovalo proc nemuzeme porad najit srdicko přes AS. I dr nam to potvrdila,ze je to tim. Jsem 12+6.

alinka1993
10. dub 2019

Taky mám placentu na přední stěně a srdíčko jsem s jistotou našla kolem 13/14 týdne hodně nízko nalevo 🙂

lilie16
10. dub 2019

@ajulamamula mam take placentu v predu a srdicko jsem slysela poprve 12+0, hledala jsem uplne dole nad stydkou kosti, skoro az v ochlupeni 🙂

ariadna12
10. dub 2019

Mela jsem placentu vepredu a angelsounds srdce ditete zachytil, jen jsme hledali delsi dobu a znelo jakoby z dalky.

barasrotyrova
10. dub 2019

@ajulamamula ahoj, srdicko jsem slysela poprve v 12tt. Zkousej hledat u stydke kosti +-na hrane ochlupeni 🙂.

hawah
10. dub 2019

Taky mám placentu na přední straně a srdíčko jsem našla poprvé v 10+2 🙂

ajulamamula
autor
10. dub 2019

Tak jsem asi divna ale proste to nemuzem najit 🤣 zkouseli jsme dnes na miste kde mela vcera dr sondu a ani tam nic

ajulamamula
autor
11. dub 2019

Tak jo dnes 13+0 a srdicko nalezeno❤ dole v pravo pod pupkem na linii kalhotek/jizvy po cisari/ micha se s mym ale chvilema je slyset paradne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru