• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Placenta na přední straně nízko, máte zkušenost?

12. dubna 2014 
Dobrý den, jsem 21+1tt a včera jsem byla na ultrazvuku, v papírech mám uložení placenty na přední stěně nízko, Při prvním ultrazvuku byla placenta vpředu vysoko. máte s tím některá zkušenosti? Lékařka neříkala nic, ale vím, že placenta by měla být vysoko.Je možné že by se mohla posunout výš?
8. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Může se posunout výš, já byla 22+2 na utz, mám placentu vzadu a níž, dr. říkala, že v tomhle týdnu to ještě nic neznamená - byla to dr. z Gennetu, zkušená, takže důvěřuju :slight_smile:
8. dub 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem to samé,na 20tt placenta velmi nízko.Do porodu se vytáhla výš,takže v pohodě.Kdyby né,musela bych prý na císaře.Měla jsem se šetřit,nenamáhat se,žádné dlouhé procházky,nic nezvedat a zákaz sexu :wink: Mohla by prasknout,nebo byste mohla začít krvácet.Divim se,že vám tohle mudra neřekla :/ Tak opatrně a bude vše o.k :wink: Držim palce,ať jste v pořádku do porodu :wink:
8. dub 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zadne strachy a plaseni. Vzdycky je to individualni. Placenta vepredu nic neznamena a "nizko" je relativni pojem. Neco jineho je potom vcestne luzko, to uz je horsi, ale to se bavime o dvou ruznych vecech :wink: vsechno bude cajk.
8. dub 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky, nestrachuj se. taky jsem okolo toho 20.tt měla placentu nízko vepředu a do porodu se s rostoucí dělohou vytáhla nahoru :slight_smile:
9. dub 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem v 14tt a taky mám placentu nízko a vzadu, dle doktora pokud se placenta nerozroste více nahoru je možné že budu rodit císařem. Ale je to ještě moc brzo, dělat nějaké unáhlené závěry, takže hlavu vzhuru a hlavně nepanikařit z každý "kravinky" :slight_smile:
12. dub 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek