Bolest stydké kosti, příznak porodu?

ahojcau
18. pro 2017

Ahoj...za 3 dny mám termín..zatim zadni poslicci..nebo o nich aspon nevim.a dnes od rána mě neskutečně bolí stydká kost..chodím jak kačer..hrozný 🙈 posledních pár dní se mi taky občas stane že když se zvednu ze záchoda tam mě tam dole tak strašně píchá že se nemuzu ani pohnout..ale po chvili to prejde.
Muzou to byt nejake priznaky porodu ? Nejradsi bych do 2 dnu porodila..at jsme na vanoce doma :D 🙂

bamak
18. pro 2017

@ahojcau Nejspíš to s porodem souviset bude 🙂....ale jestli to bude dneska nebo za týden se podle toho nedozvíš...držím palce, aby to bylo spíš dneska, alespoň já už jsem se nemohla dočkat.

ivisss
18. pro 2017

Ahoj, tak příznak samotného porodu asi ne, ale jednoduše řečeno se ti to tam dole chystá... Když jsem měla podobné příznaky, tak mi gynekolog říkal, že už je to tam všechno nachystané na porod a může přijít prakticky kdykoliv. Jinak jsem rodila 4 dny po termínu.
Jinak den před porodem jsem nepoznala, že bych měla rodit a porod mi začal ve 3 ráno průjmem (šla jsem aspoň pětkrát), který přešel v kontrakce po 5 minutách, v 9 mi praskla voda a malá se na rodila v pět odpoledne.. tolik zkušenosti 🙂 A přeji v rámci možností krásný a pohodový porod 🙂

vrabcak0007
18. pro 2017

@ahojcau Hlavní příznak porodu je, že se ti mezi nohama objeví prcek 😂
To neber osobně, nemyslím to špatně - to bylo to první, co mě při čtení tvého nadpisu napadlo a mám trochu sklon k černému humoru a sarkasmu všeobecně...tak třeba tě to ještě pobaví 😂
Ale k věci - to, co popisuješ, je prostě příprava..a jak píšou holky nahoře - může to být každou chvilku, ale klidně si můžeš i pár dní ještě počkat..každopádně ti přeju co nejpohodovější průběh a pak moc radosti s prckem a hlavně hodně zdraví oběma do začátku 😉

deniee
18. pro 2017

@vrabcak0007 umřela jsem..😂 Jsi má krevní skupina.. 😂

misa1106
18. pro 2017

Nechci tě zklamat, ale já měla přesně to, co popisuješ, skoro každý den už měsíc před porodem🤐

stuplakova
18. pro 2017

@ahojcau Jelikož se ti blíží termín porodu, tak to můžou být příznaky a může to být za hodinku a nebo za pár dní, to už nikdo neovlivní. Nicméně přeji ať porodíš rychle a bezbolestně 🙂 a ať jste na Vánoce doma 🙂

ahojcau
autor
18. pro 2017

Všem díky 🙂 na jednu stranu uz abych to mela za sebou a na vanoce byla bez toho batohu :D ale na druhou stranu bych to klidne odkladala do nekonecna :D

luci_ela
18. pro 2017

@ahojcau Ahoj. Tak u mně se žadný poslíčci nebo něco neukázalo. Jen mně ve 3 ráno probudil pocit, že jsem se počůrala😀 a ona prasklá voda, a zrovna když se mi tak dobře spalo 😀. Bolesti začali asi v 11:35 a malá byla na světě ve 12:08 ve 38+0tt

kuliseks
18. pro 2017

@ahojcau mam to podobne 🙂 sice mam termin az v lednu, ale to bylo u prvnihk taky a prislo to jeste o 3 tydny driv🙂 jinak to pichani dole pri zvedani se uz mam cca dva tydny a pritom termin az 11.1., takze tezkl rict, jestli to souvisi s porodem nebo ne. Kdyztak dam vedet, kdybych zas rodila driv, ze to s tim uz souviselo 🙂 drzim palce!

mala_zabka
18. pro 2017

Ahoj. Já jsem dle koníka sice 40tt, ve skutečnosti ale už 40+2... poslíčky, tvrdnutí atd nemám pořád, sem-tam něco pobolí - přesně jak píšeš, hlavně když se zvedám z wc, ale to mi trvá už docela dlouhou dobu a je to jenom slabounký - a nic... na poslední kontrole jsem byla uplně uzavřená, děložní činnost žádná, nezměknutá... no hrůza taky už chci porodit 😀 spíš se ale obávám, že Vánoce strávím v porodnici s prckem.. jestli do té doby vůbec poleze ven 😀 každopádně držím palečky, možná to alespoň tobě vyjde 🙂

ahojcau
autor
18. pro 2017

@mala_zabka ja prave taky nemam zadny jiny priznaky..jen dneska me fakt boli ta kost pri kazdym pohybu i nepohybu :D podle posledni kontroly pred tydnem jsem taky zamcena na 99 zapadu 🙈🤣 takze to vidim uplne stejne..ze Vanoce budu v porodnici... :D

zirawka
18. pro 2017

Ahojky, přidávám se k vám. Zítra budu 41+0, poslíčky mám už docela dlouho a píchnutí dole občas také. Minulou středu jsem byla na kontrole, prý se to chystá, hlavička se tlačí, břicho mám dole, ale je tam prý ještě hrdlo, takže se neotvírám... zítra jdu už do nemocnice do poradny a uvidíme, doktorka naznačila, že mně to budou vyvolávat... tak jsem zvědavá, taky nakonec budeme přes Vánoce v nemocnici...takže na ty příznaky se nedá opravdu dát...

andysek1235
19. pro 2017

Ahoj já porodila před 14ti dny , a toto co popisuješ jsem měla cc 14dni před porodem , při každém pichnutí jsem se modlila ad už je to ONO :D a ono prd :D ty bolesti na které jsem čekala vubec nedorazily měla jsem jen celý den strašné tlaky do spodku jako bys měla strašnou zacpu pořad sem si říkala že to jsou jen posličci a kdyby mě tatka nevyhnal do porodnice tak porodim doma ale to jsem odbočila :D pokud můžu poradit pořadně horkou vanu aspon dvakrat denně pokud možno mě to vten den rozjelo porod 🙂 přeji rychly porod a zdravé mimi 🙂

zirawka
28. pro 2017

Ahojky, oznamuji všemu světu, že se nám narodil Víteček - 3310g, 49 cm (vyvolaný porod 41+1). Má se čile k světu, překonali jsme žloutenku a už jsme doma 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru