Streptokok při předchozím těhotenství. Budu ho mít zase?

Zodpovězené
13. zář 2019

Dobrý večer,
měla bych otázečku - když jsem měla při posledním testu při předchozím těhotenství na streptokoka pozitivní výsledek, budu ho mít i teď?

Když jsem rodila minulý rok, porod trval 4 hodiny a nijak nebyl urychlován, nechali to přirozeně. Když nebudu mít teď streptokoka, můžu porodit dřív než za ty 4hodiny? Je tam souvislost?

Děkuji!

Dobrý den,

streptokoková infekce se nemusí opět opakovat v dalším těhotenství a nemá žádný vliv na délku porodu.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová