Zkrácené hrdlo v 29. tt. Co to znamená?

Zodpovězené
7. lis 2021

Dobrý den,

v úterý 31.8. jsem šla na normální kontrolu v těhotenství na gyndu. Tam mě okamžitě poslali do nemocnice, že mám zkrácené hrdlo....Teď ležím v nemocnici, nic se mnou nedělají, jen ležet a nějaké prášky.

Mohu vědět, co to znamená a jestli mě ještě pustí domů?

Jsem dneska aktuálně 29+4 a malý má 1 400 g.

Děkuji

Dobrý den,

bohužel neznám přesně výsledek Vašeho cervix skóre, tedy na kolik je Váš čípek zkrácen, zda hrozil předčasný porod apod., proto nemohu odpovědět na Vaši otázku, zda je Váš stav natolik vážný, aby byla nutná hospitalizace.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová