Adrenal support. Pít dlouhodobě a jak často?

Zodpovězené
23. srp 2019

Dobrý den,

mám dotaz na Adrenal support, mám vše nakoupeno a chci zkusit udělat, ale chci se zeptat, zda můžu použít raw C Acerolu od Mycomedica a v jakém dávkování?

Na krabičce je 1 tableta denně, takže mám dát celou? Hořčík užívám, glycinát už pár měsíců v kombinaci s mateří kašičkou... Není mi ještě jasná jedna věc, a to jak často a kolik ze začátku i později toho adrenalu support pít a zda dlouhodobě, nebo dělat nějaké pauzy?

Děkuji moc!

Dobrý den,

u AC nemusíte dělat pauzy. Mycomedica acerola je ok, do AC vysypte jednu kapsli. AC by měl obsahovat také některou formu draslíku, doporučuje se forma chlorid, bicarbonat, glukonát nebo hydrogenvinan draselný. Mně se nejvíce osvědčil glukonát.

Glukonat draselný seženete jako čistý prášek např od firmy NOW,nebo na eshopu www.hoffmann.cz.

Dává se 1/4-1/2 lžičky draselného prášku na jeden koktejl. Začínat pomalu a zvyšovat postupně. AC koktejl pít vždy s odstupem od jídla, minimálně 1.5hodiny.

Přeji Vám krásný den.
Pavla