Deodorant non toxic. Jaký byste mi doporučila?

Zodpovězené
30. říj 2019

Dobrý den,

prosím o doporučení non toxic deodorantu bez alkoholu.

Moc děkuji.

Dobrý den,

pokud preferujete bezalkoholové deodoranty, pak bych zkusila krémové non toxic deodoranty, ideálně bez sody. Někteří jedinci jsou na sodu citliví.

S ohledem na vůni, funkčnost a aplikaci se mi osobně velmi osvědčily dva krémové deodoranty, které používám dlouhodobě a neváhala bych je doporučit. Deodoranty Navia a levandulový dům. Oba nabízejí více typů vůně, od Navia jsem byla maximálně spokojená, jak s vůní ranní rosa, která je lehce květinová, tak chladivý vánek, která je více "větrová" a unisex.
https://www.prirodaregeneruje.cz/navia-prirodni...

Dea zn. levandulový dům jsou také v mnoha variantách. Oblíbila jsem si litsea cubeba a levandulové dřevo. Tyto deodoranty nezanechávají stipy na oblečení, ani mastné skvrny. V letním období je vhodnější volit dea spíše ve formě tyčinky, zde jsou oblíbené například non toxic dea zn. Biorythme.
https://www.prirodaregeneruje.cz/vyhledavani/?s...

Přeji Vám krásný den.
Pavla