Ekzém při abkm. Poradíte, prosím, jak vyléčit střeva?

Zodpovězené
1. dub 2020

Dobrý den,

syna jsem ze zdravotních důvodů musela přestat kojit okolo 4. měsíce. Nyní je mu skoro 7 měsíců, je na Nutrilonu alergy care syneo a z příkrmů jí zeleninu a některá masa.
Je narozen o tři týdny dřív a často se mu opět objevují hleny ve stolici nebo mu červenají tváře a stěhují se mu červené flíčky po kůži. Chtěla bych mu nějak vyléčit střeva.

Mohla bych poprosit o radu, jak by to bylo možné?

Dobrý den,

v tomto případě bych kromě zavedení NT domácnosti (podpora imunity a snížení míry toxické zátěže) doporučila přečíst knihu Gaps terapeutický protokol, která se velmi komplexně a detailně věnuje léčbě a hojení střev, vysvětluje, jak dochází k poškození střevní stěny, vzniku alergií, atopií, potravinových intolerancí a symptomům narušeného nebo patogenního mikrobiomu.
Gaps je opravdu nutné prostudovat pečlivě, informace z internetu jsou dost neúplné a často vytržené z kontextu, proto bych jako základ doporučila přečíst knihu a inspirovat se na webu certifikované terapeutky Jany Dell Plotnárkové.
Začínat zvolna, nespěchat.
https://www.janadellplotnarkova.cz/produkt/gaps...

Více k non toxic domácnosti najdete také na našem webu www.svetnontoxic.org.

Přeji Vám krásný den.
Pavla