Jaký používat krém na obličej v zimě?

Zodpovězené
27. zář 2019

Dobrý den,

čím natírat obličej 18 měsíčního dítěte v zimě a je vůbec třeba něčím mazat?

První zimu (ležící miminko) jsem nepoužívala nic. Teď nás ale čeká s chodícím batoletem denodenní pobyt venku + navíc pobyt na horách, kde může více mrznout.

Mám ráda kosmetiku od Weledy (opruzeniny) a slyšela jsem kladné ohlasy na zn. Salloos. Ráda si ale nechám doporučit cokoliv, co mazat před vycházkou ven i po vycházce (večer po koupání), pokud je to vůbec třeba.

Děkuji.

Dobrý den,

pokud je dítě zdravé a nebude vystaveno příliš dlouhou dobu extrémním podmínkám, jeho pokožka se o sebe bude umět postarat sama.

Jakmile byste ale pozorovala nějaké známky podráždění nebo citlivosti, například začervenání, suchá pokožka, je možné v zimě ošetřovat non toxic krémy, například dětskými krémy zn. Weleda, nebo pěkný balzám pro děti má Purity vision, seženete v každé DM. Nutné je ale tento krém nanášet na mírně navlhčenou pokožku, doporučuji například přetřít vlhkou teplou žínkou a pak malé množství dobře rozetřít.

Dětské tělové máslo mají v prodeji i v malém cestovním balení, což je ideální na vyzkoušení.
https://www.dm.cz/purity-vision-bio-detske-telo...

Přeji Vám krásný den.
Pavla