Kosmetika Hristina. Hezké složení a nízká cena.

Zodpovězené
27. bře 2019

Dobrý den,

jaký máte názor na kosmetiku Hristina? Podle toho, co uvádí na svých stránkách, má hezké složení (jestli tomu tedy dobře rozumím), ale ty nízké ceny na mě působí trochu nedůvěryhodně.

Děkuji.

Názor na kosmetiku Hristina mám takový, že jejich složení není důvěryhodné. Doporučuji navštívit skupinu nopoo na fb, kde jsme se tomuto tématu kdysi velmi obsáhle věnovaly. Uvádějí složky, které nemohou v žádném případě způsobit tak bohatou pěnu, jakou šampon Hristina produkuje, takže používají pravděpodobně syntetická pěnidla. Nebyli schopni na dotazy argumentovat, zejména na konzervaci produktů, byli konfrontováni s naším odborníkem (Ing. chemie) a nebyli schopni doložit tvrzení o složení a jeho funkčnosti skutečně odbornou debatou, pletli si antioxidant s konzervantem atd.

Ztratili jsme důvěru v tuto firmu a naprosto je nedoporučujeme, Hristina nemá žádný certifikát, který by zaručoval původ surovin a zpracování, o jejich tvrzení se nelze opřít, jedná se dle mého názoru pouze o marketingovou strategii.

Přeji Vám krásný den.
Pavla