Probiotika pro tříleté dítě. Máte tip na nějaká ze zahraničí? Jak dlouho trvá, než dorazí do ČR?

Zodpovězené
5. dub 2021

Dobrý den,

děkuji za Vaši odpověď a tip na probiotika Smidge nebo Customs, viz. https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Customs Infant jsem našla jen na terrapotheca.cz, ale nejsou skladem a z webu nikdo neodpovídá.

Nevíte o tom něco?

Dala byste mi prosím tip na probiotika pro tříleté dítě i ze zahraničí?

Nemáte informaci, jak dlouho trvá cesta probiotik ze zahraničí do ČR?

Děkuji předem.

Dobry den,
Dodávky zboží patrně váznou kvůli momentální situaci s covidem v Evropě a světě, u mnoha výrobců se opoždění v dodávkách bohužel již projevilo. Pokud by eshop neměl bližší info o termínech dodání, mrkněte ještě na jinou alternativu. Například symbiotika ( probiotika a prebiotika) od značky Living nutrition na www.pravebio.cz. ty mohou od tří let děti také. S konkrétním výběrem ( mají více druhů) rádi poradí přímo na eshopu. Ja používám verzi s heřmánkem a fenyklem, ta by určitě šla použít i pro tříleté dítě .

Přeji Vám krásný den.
Pavla