Terrapotheka. Nemáte info, co se s e-shopem děje? Popř., jak je to s expirací u probiotik? Jaká byste doporučila pro 3leté dítě?

Zodpovězené
23. říj 2021

Dobrý den,

vždy jsem objednávala probiotika z eshopu terrapotheka.cz. Teď jsem chtěla objednat znovu. Nejdříve jsem se chtěla na něco zeptat, na mail mi minimálně týden nereagují, v pondělí jsem psala dotaz přímo na web pod dané zboží a od včera, kdy jsem se chtěla podívat na případnou odpověď, mi to píše, že "tento web není dostupný". Přitom nemám žádnou chybu, žádám totiž název probio přes Google, zobrazí se mu několik eshopů, vyberu Terrapotheka.cz a dal se nedostanu.
1. Nevíte, co se s eshopem nebo jejich stránkami děje?
2. Řeším pro dceru (3 roky) probiotika. Brala Gut Pro Infant od roku do teď. Nicméně teď zvažuji, zda místo Smidge Infant nepořídit doporučovaná Smidge Sensitive. Mám ale i obavy z doby expirace, neboť probio Gut Pro Infant zakoupena v 7/2019 měla expiraci 12/2020 a dcera byla v půlce užívání, takže to mě mrzelo - vysoká cena, krátká doba expirace. Nicméně probio v lednici stále v sypkém stavu, tak je dcera užívá a dobírá i celý rok 2021, kdy jsou již po expiraci. 🤷‍♀️ Nějaká paní na webu psala, že jí došly probiotika Smidge Infant s dobou expirace již za půl roku, což mi přijde naprosto šílené vzhledem k vysoké ceně.

Nemáte informace, jak to s dobou expirace je a jaká probio byste doporučila pro dceru 3 roky?

Nemá alergie, spíš jen chci podpořit zdraví. A také by mě zajímalo, jak to tedy je s tím eshopem.

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

mně se e-shop Terrapotheka normálně zobrazuje. To musel být nějaký výpadek u Vás, nebo nevím, jestli oni něco nedělali na stránkách. Ale mně to normálně běží. Zkuste schválně od někoho jiného třeba z telefonu nebo PC. Nikdo jiný mi na skupině nehlásil, že by se tam nedalo nakupovat. Zkuste případně i jejich instagram, napsat dotaz do zprávy, pokud by Vám to stále nešlo.

Probiotika můžete dobrat i po expiraci. Ono se na tom nemá defacto co zkazit, pokud jsou správně uskladněná.

Přeji Vám krásný den.
Pavla