Vyrážka, alergie nebo ekzém?

Zodpovězené
17. led 2023

Dobrý den,

prosím pěkně o nezávaznou radu.

Dceři, 6let, po viróze dle lékaře (bez ATB), vyskočila vyrážka, ale masti od dětského lékaře nezabraly, tak jsem ji objednala na kožní. ZDE nám řekla (paní primářka), že se jedná o ekzém a nasadila léky a masti. I já jsem Atopik, ale již X let bez potíží až do teď... Trochu mi vrtá hlavou, že od té doby jsme "olezlí" komplet celá domácnost.

Přikládám fotku a prosím o názor, o co by se mohlo jednat.

Děkuji

Dobrý den,

mohlo by se jednat i o plísňové onemocnění, pokud se rozšířilo i na další členy domácnosti, zaměřila bych se tímto směrem. Můžete zkusit oplachy roztokem Biomycosin, chytrá houba, plus režimová opatření na snížení plísní.

Přeji Vám krásný den.
Pavla