Vyrážka. Co by to mohlo být?

Zodpovězené
8. led 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, co to může být. Před týdnem se mi objevil dole na břichu flek a včera už okolo něj pupínky, a teď je mám po celém břichu dole.

Děkuji

Dobrý den,

mohlo by se jednat o alergickou vyrážku/ kopřivku. Obvykle se to děje po nějakých potravinách a může se objevit kdykoli během života, i když na tyto potraviny člověk dříve nereagoval. Často takto osoba reaguje také na léky, nejvíce antibiotika, ale i jiné léky. Plus se může kopřivka častěji objevit po prodělané nemoci, viróze, nebo vlivem hormonálních změn. K výskytu potravinových vyrážek může také přispívat zvýšený příjem cukru, ovoce, pečiva a někomu může tyto problémy způsobovat lepek.

Potírejte non toxic zinkovou mastí nebo ideální je také Dračí krev.

Zinková mast s měsíčkem BIO Purity Vision 70 ml

  1 zkušenost

Zinková mast s měsíčkem BIO Purity Vision 70 ml je z tradiční zinkové masti.

Dračí krev Inca Botanica 25 ml

Dračí krev Inca Botanica 25 ml je neředěná čistá pryskyřice. Zdrojem této látky je vysoký strom Croton lechleri. Po naříznutí kůry vytéká tmavá pryskyřice (latex) jakoby strom plakal. Zemí původu je Peru. Používá se na vnitřní i vnější aplikaci.

Přeji Vám krásný den.
Pavla