Vyrážka. Nevíte, co by to mohlo být a co by to mohlo značit za problém v těle?

Zodpovězené
19. pro 2023

Dobrý den,

dceři se udělala takováto vyrážka. Nejdřív to měla kolem pusy, mazala jsem Zinkovou mastí s propolisem od Medárka a za měsíc a něco to zmizelo, ale teď se jí udělalo takovéhle ložisko na stehně :(.

Nevíte, co by to mohlo být a co by to mohlo značit za problém v těle?

Probiotika dáváme skoro celý rok. Teď měla angínu a antibiotika, a tohle se udělalo, jak dobrala ta antibiotika.

Moc děkuji za odpověď.

Verča

Dobrý den,

primárně řešit s lékařem, může to být reakce po atb, mykóza například.

Přeji Vám krásný den.
Pavla