Vyrážka. Nevíte, prosím, co by to mohlo být?

Zodpovězené
9. srp 2022

Dobrý den,

nevíte nahodou, co by to mohlo být za vyrážku? Stále postupuje.

Děkuji

Dobrý den,

zde bych primárně o diagnostiku požádala dermatologa, s ohledem na to, že na nohách se velmi často vyskytují infekční, herpetická nebo plísňová onemocnění, bylo by tedy vhodné je nejprve vyloučit.

Pak lze již uvažovat směrem k možným alergiím nebo kontaktním alergiím, primárně je ale potřeba vyloučit výše zmíněné, projevy mohou být dost podobné, proto to musí určitě vidět lékař.

Přeji Vám krásný den.
Pavla