Podlaha do kuchyně spojená s obývákem. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
2. srp 2023

Dobrý den,

máme starší dům, ve kterém je kuchyň spojená s obývákem. V "kuchyňské části" je dlažba a v "obývákové části" jsou dřevěné parkety. Chtěli bychom to sjednotit a vybrat nějakou podlahu, která zvládne "kuchyňský provoz" a zároveň se bude hodit do obýváku, kde tráví čas dvě malé děti i pes.

Co byste poradil, prosím?

Děkuji

Dobrý den,

v případě, že uvažujete o sjednocení podlahy kuchyňské a obývací části, doporučil bych Vám vinylovou či PVC podlahu. Vinylová podlaha Vám nabízí skvělou odolnost, jednoduchou údržbu, odolnost vůči tekutinám a velký výběr realistických dekorů dřeva, betonu či dlažby. Právě její použití v kuchyni a frekventovaném obývacím pokoji je ideální.

Levnější alternativou je pak PVC podlaha, která Vám za příjemnou cenu poskytne také řadu výhod, jako je například nenáročná údržba či velký výběr dekorů. Další praktické informace naleznete též v článcích Podlaha do kuchyně: Výhody vinylu, PVC i koberce a Jakou podlahu vybrat do obýváku: Víme, na co se zaměřit.

S přáním pěkného dne

Jiří Novotný
podlahový specialista
www.breno.cz