3 slabě pozitivní testy, ale teď menstruace. Co to znamená?

Zodpovězené
10. srp 2022

Dobrý den,

zhruba od 28DC jsem si dělala TT různých značek a 3 mi vyšly se slabým viditelným duchem. Negativně vyšel pouze digitální od Dr. Max s citlivostí 25.

Dnes 35DC jsem ale dostala menstruaci, proto se chci zeptat co by to mohlo znamenat?
Má cenu zkoušet test ještě po menstruaci? Nebo se pravděpodobně vůbec už o těhotenství nejedná?

Předem děkuji za odpověď.
Hezký den

Dobrý den,

test po menstruaci nemá smysl zkoušet, jednalo se o biochemické těhotenství a záleží na věku kolik Vám je.

Držím palce!

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz