Slabě pozitivní těhu testy a pak krátká menstruce

beetlejuice1666
5. čer 2017

Ahoj, nemate nekdo zkusenosti se slabe pozitivnimi testy nejdriv pidi duch, pak uz viditelna carka, ale slaboucka) a pak naslednou menstruaci, ktera ale trvala jen dva a dny? Vubec tomu nerozumim, nikdy jsem nemela tak kratky menzes... hodila jsem pripadne tehotenstvi za hlavu, protoze jsem to dostala, ale ted jsem zmatena jak lesni vcela. A testy dosly 😢

Diky.

leymea
5. čer 2017

Klidne muzes 🙂 zitra koupit test a testnout 🙂 drzim palce 🙂

beetlejuice1666
autor
5. čer 2017

@leymea No, koupim a jsem celkem zvedava. Fakt nechapu. Ze slo o biochemicke tehu, o tom jsem presvedcena, protoze jsem testovala na viceto znackach. Ale ze by se embryo dal vyvijelo i pres MS? A proto je tak kratka a uplne divna?

leymea
6. čer 2017

@beetlejuice1666 nemusi to byt MS, ale muze to byt uhnizdovani a to si hodne zenskych plete s MS. Proste nektere v dobe MS zaspini napr. dva dny 🙂 no jsem zvedava 🙂

jitulka89
6. čer 2017

no jenže těhotenský hormon je vylučován až po uhnízdění, takže je vyloučené aby byly pozitivní testy a až pak nastalo uhnízdění

leymea
6. čer 2017

@jitulka89 uhnizdeni netrva jen den prece 🙂

jitulka89
6. čer 2017

@leymea to přesně nevím jak dlouho to trvá,u mě to bylo jenom jedno slabý zakrvácení, jen mi šlo o tu posloupnost 🙂 že první se zárodek uhnízdí a až pak je schopný vylučovat HCG do těla

leymea
6. čer 2017

@jitulka89 ano to ja vim, ale mam za to, ze se zacne vylucovat prave pritom uhnizdovani. Ale to je jedno, ja treba nezaspinila vubec, ale cca 7 dpo jsem cejtila dloubani v jednom miste, jeste jsem si delala prdel, ze se mi tam uhnizduje mimi a ono nejspis fakt 😀

jitulka89
6. čer 2017

@leymea nene to začne vylučovat tak den,dva po uhnízdění 🙂 tohle mám nastudováno, protože jsem taky dost lovila duchy, tak abych věděla kdy to má vůbec cenu :D no u mě to bylo, tak, že jsem to ten měsíc ani nečekala, takže to zakrvácení jsem nějak nebrala na zřetel, protože jsem ho měla často mimo cyklus, to že to bylo zahnízdění mi došlo zpětně :D

leymea
6. čer 2017

@jitulka89 no ja zkusila test 11dpo a uz tam byl duch 🙂 dva dny pred stedrym dnem 😀 no ja kazdej mesic cekala na male zaspineni a nikdy nic. A kdyz se zadarilo tak stejne nic 😀 cekala jsem zbytecne 😀

leymea
6. čer 2017

V tom pripade se omlouvam za spatnou informaci, ale to slabe krvaceni neni nic neobvykleho 🙂

natysnovec
6. čer 2017

Ahojky holky,mam dotz ktery nesouvisi z danym tematem...je moznost se o nej podelit?A ziskat nejake informace?

jitulka89
6. čer 2017

@leymea no chce to ten test, bez něj člověk může jen dedukovat a s tím testováním vážně počkat až po meškání, člověk se tak vyhne tolika zklamaní :( u mě to bylo asi 14 dpo a už byli čárky dost silný 🙂 tak to jste měli pěkné načasování 🙂

jitulka89
6. čer 2017

@natysnovec zkusit to můžeš :D

natysnovec
6. čer 2017

Dekuju.
Uz 5 dny prechazim menses,s bolesti bricha,unavou,obcas je mi zle.Byla jsem u doktora a rikal ze ani sliznice neni sestoupla k menses,e se to nijak nepripravuje.Vas nazor muzu byt tehotna?

jitulka89
6. čer 2017

@natysnovec jakože máš zpoždění? no můžeš mít jen prodloužený cyklus, to se občas stane, udělej si test a budeš vědět hned, jestli meškáš 5 dní tak můžeš i teď odpoledne a mělo by jít něco vidět

natysnovec
6. čer 2017

Jo zpozdeni ale vcera doktoe rekl ze neni ani videt ze by se ta menstruace nejak pripravovala...furt je sliznice nahore..

natysnovec
6. čer 2017

To si myslim ze je jeste brzy ne?Rikal ve ctvrtek rano si udelat tehu test.

jitulka89
6. čer 2017

za pokus nic nedáš 🙂 kdy jsi měla ovulaci to asi nevíš vid? ono je dost možný, že jen byla později, tudíž i MS přijde později, těch možností je více těžko takto odhadovat :(

natysnovec
6. čer 2017

@jitulka89
@jitulka89 je mozny od 12-17?

natysnovec
6. čer 2017

@jitulka89
Podle kalendare

leymea
6. čer 2017

@jitulka89 jj, taky to nebylo hned 🙂 ale na stedry den jsem si udelala digitalni test, zabalila a dala manzelovi na stromecek. Musel si to rozbalit hned rano 😀 kdyz to tak pekne vyslo tak proc toho nevyuzit 🙂

leymea
6. čer 2017

@natysnovec vysoka sliznice muze znacit MS, ale i tehotenstvi. Tady je potreba zkusit tehotensky test 🙂

natysnovec
6. čer 2017

Tan nizka?Proste doktor rikal ze to vubec nevxpada ze by to melo prijit leymea jsem s toho zmatena...
Asi pred 3 dny sem si delala tes a negativ.

jitulka89
6. čer 2017

@natysnovec přesně jak píše @leymea, jinak jestli ovu byla 12-17.5 tak na TT musí už být dálnice

natysnovec
6. čer 2017

Klidne i pred 3mi dny?

natysnovec
6. čer 2017

Asi takhle delala jsem dva na prvim mi prisel slaby duch a na druhym nic.Tak netusim.

jitulka89
6. čer 2017

@natysnovec můžeš sem hodit fotku toho ducha?

natysnovec
6. čer 2017

Ja doma pocurany testy neskladuju. Nezlob se

jitulka89
6. čer 2017

@natysnovec ja myslela ze jsi to zkousela ted...

natysnovec
6. čer 2017

Ne pred temi 3-4 dny...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru