Test Pepino. Je pozitivní?

fafrle
12. led 2020

Ahoj, dnes jsem 12dpo a test je dělaný ve 13h dělala jsem si ho hned po tom co jsem si ho koupila, nějak mi to nedalo a udělala jsem si ho.. A vyšel mi velice slabý dusík a to mi tento test ještě neudělal vždy byl úplně bílý a to znamenalo negativní a těhotná jsem nebyla a teď toto.. Zítra ráno udělám další test ale od jiné značky.. Chci se Teda zeptat na zkušenosti s tímto testem (pepino) a jestli nejsem jediná co tam vidí slabého dusika. Děkuji za odpovědi.

katherinka33
12. led 2020

@fafrle Test Pepino má velmi málo barviva. Mně vycházel vždycky ze všech testů nejslabší. Udělala bych test i jiné značky, doporučuji Dr. Max. Ty opravdu ukazují čárku brzy.

kachna001
12. led 2020

Víš přesně, že jsi měla ovulaci před 12 dny? Duch je vidět jen na negativu a ano, pepino bylo jednu dobu proslulé tím, že dělalo duchy... Vím, že ti to asi nedalo a touha po miminku je veliká, ale prosim tě, udělej si test z ranní moči a až po vynechání MS, tohle honění duchů často končí zbytečným zklamáním, protože ženy test nepoužijí v souladu s návodem... Držím palce

pajamo
12. led 2020

Je negativní

jjasmina
12. led 2020

Taktéž nic nevidím a souhlasím s názorem
@kachna001 až teda na to, že já tam nevidim nic. S Pepinem zkušenost nemám, u mě vždy bodoval mamatest s citlivostí 10 a pozděli Clearblue digital

marcicek84
12. led 2020

Nevidim tam nic,za me negativni a testovala bych opravdu az po vynechani MS

ja_osobne
12. led 2020

@katherinka33 maxe za me rozhidne ne, jediné mamatest! Maxe nemám tak zzdaleka pozitivní, jako mama!

ja_osobne
12. led 2020

@fafrle nehazela bych flintu do žita, kup mamatest a udělej hned ráno! Klidně si schovej ranní moč a až koupíš, udělej z ní 👍

princezna19
17. led 2020

Ahoj, je kam vidět něco? Dělán dneska :/

ja_osobne
17. led 2020

@princezna19 něco málo vidím 🙂 kolik jsi dpo? Kdy čekáš ms?

princezna19
17. led 2020

@ja_osobne mám 3 dny zpoždění. Dpo já nevím bohužel

ja_osobne
17. led 2020

@princezna19 na 3 dny zpoždění je to docela slabé, ale třeba byla ovu déle 🙂 zkus test za 2 dny, doporučila bych mamatest, že mě top 🙂

marcicek84
17. led 2020

jestli na tomhle někdo něco vidí, tak má asi halucinace, dle mého sněhobílo...

jjasmina
18. led 2020

@marcicek84 Asi tak sněhobílo..

klaudi00
20. led 2020

Já něco málo vidím, přeji ať ti zesílí 🙂

kajina2019
25. led 2020

@fafrle testy pepino,týden po vynecháni ms

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru