Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pozitivní TT nebo "duch"?

deliminico
26. čer 2018

Ahoj holky, 23.5. jsem měla poslední menstruaci a až 19DC jsme měli s přítelem styk.
Test jsem dělala dnes, v podstatě 35DC, protože potvora stále nepřišla.
Vyšel takhle a chci se zeptat vás zkušenějších, je to pozitivní nebo to může být jen ten váš "duch" a ještě se nemám moc plašit?

Moc děkuju za rady 🙂

jhoki
26. čer 2018

Je to pozitivní. 🙂

ruzicka06
26. čer 2018

@deliminico Tak já tedy vidím jasnou druhou čárku 🙂

deliminico
autor
26. čer 2018

My se snažíme už dva roky, ale nějak jsem to po třicítce potichu vzdala a říkala, že buď nebo ne.
Tady pořád všechny píšou "duch" sem a "duch" tam, tak já nevím 🙂
Každopádně není tedy potřeba, aby ta testovací čárka byla stejně silná jako ta kontrolní? 🙂

ruzicka06
26. čer 2018

@deliminico Určitě nemusí být stejně silná. Ale pokud je to těhu ok, tak druhá čárka by měla každým dnem sílit. Jo tady je to furt nějaký duch, ale já stejně v některých případech nic nevidím. Jak si ženská přeje mimi, tak tu druhou čárku někdy vidí i když tam není, což tady je to poměrně dost často v příspěvcích. Ale u Tebe je jasně vidět 🙂

deliminico
autor
26. čer 2018

@ruzicka06 Moc děkuju za info 🙂 Zkusím teda ještě na konci týdne, pokud se MS nedostaví.
Každopádně plašit nebudu, a za doktorem se mi taky letět nechce, stejně by mi řekl, že musíme ještě chvíli počkat.
Ale už aspoň vím, proč je mi tak divně :D

eloana
26. čer 2018

test je urcite pozitivni...duch vypada jinak.....

priefi
26. čer 2018

@deliminico tohle neni duch, tohle je pozitivni test 😊 carka nemusi byt stejne silna, za 2 dny udelej stejny test pro kontrolu, zda carka sili a pak se pomalu objednej k dr. 😉 Preji hodne stesti

ruzicka06
26. čer 2018

@deliminico Držím palce, ať čárka sílí 🍀

kachnifu
26. čer 2018

No krásná čárka 🙂... To není duch

renmi
26. čer 2018

Zkus digitální clearblue 🙂 tuším se je k dostání v Dr. Max.... Ukáže ti stáří teh..... je to krásna čárka, žádnej duch 😍

marcelamatejkova
26. čer 2018

@deliminico Druha carka je krasne videt. Jak pisou holky, nemusi byt silna carka. Kdyz sem delala tehotensky test a mela jsem jak mas ty. Objednala sem se na krev a rekli,ze sem tehotna. Drzim vsechny pesti ☺

renuliena
26. čer 2018

Tady je jasné vidět těhotenství, drzim palecky 🍀 🍀 🍀

deliminico
autor
27. čer 2018

Holky moc Vám všem děkuju, snad to dopadne 🙂
@renmi Díky za tip, už jsem se na něj dívala na netu, vyzkouším 🙂

emmy24
27. čer 2018

Ahoj to jsme na tom podobně já to dostala naposledy 22.5. a další MS už taky nepřišla držím palce ať je všechno v pořádku 🙂

deliminico
autor
28. čer 2018

@emmy24 Taky držím palce a ať je všechno v pořádku 🙂
Nevydržela jsem a zkoušela TT znovu, čárka na testu byla včera silnější, teď musím dva týdny počkat, než půjdu na kontrolu a snad bude vše OK 🙂

emmy24
28. čer 2018

@deliminico já byla u doktora už minulý týden v pátek a zítra jdu znovu tak už začínám být nervózní

bajunka
28. čer 2018

@deliminico tak jsem na tom uplne stejne k mudre jdu taky za 14 dnu.posledni MS 23.5. a pozdejsi Ovu, ono treba u jednech testu je min barviva a tam mam tu testovaci furt svetlejsi,ale u dr maxe uz je uplne stejna 🙂

nikolnovotna
28. čer 2018

Co myslíte? Je to ten hloupý mamatest. Ještě jsem nevěděla, že jsou nespolehlivé a rovnou testovala. Zpoždění MS celkem dost-3 dny. Vidíte ducha nebo rysku?

emmy24
28. čer 2018

@nikolnovotna něco tam je mě taky ukazoval duchy v termínu MS teď už mám 9 dní zpoždění a čárka už je o dost silnější držím palce ✊ 🙂

martina1317
28. čer 2018

@nikolnovotna 1.az4.den zpozdeni u me. Uvidis no. . .

ruzicka06
28. čer 2018

@nikolnovotna Taky vidím slabou druhou čárku. Mě tedy mamatest nikdy nezklamal.

renmi
28. čer 2018

@deliminico tak co? 🙂

aneven
28. čer 2018

@nikolnovotna Tohle ještě bohužel nic neznamená. Je to děs, ale musíš vyčkat a zkoušet znovu. Každopádně obden by měla být čárka jasně zřetelnější - pokud ne, je to "planý poplach". Hcg má na začátku takzvaný "doubling time", tzn. že se každých 48 hodin jeho hodnoty v těle zdvojnásobí a ob dva dny už musí být vidět rozdíl.

deliminico
autor
29. čer 2018

@renmi Ještě jsem se nedostala do lékárny :(
Každopádně na dalším TT čárka silnější, dnes bych už měla lékárnu stihnout.
Jsem z toho ale děsně nervózní, pokaždé se na záchodě děsím, když se utírám, aby tam nebyla krev, pobolívá mě spodek i záda, u každýho píchnutí porovnávám, jestli nebylo horší než to předtím... To víš, konečně první vytoužené miminko 🙂

deliminico
autor
29. čer 2018

@martina1317 Poslední test stejná čárka jako já, držím palce 🍀

deliminico
autor
29. čer 2018

@bajunka Já právě taky nejspíš měla ovu až tak pozdě, předtím jsme se doma nějak míjeli a když došlo na věc, už jsem s tím ani nepočítala.
Držím palce, aby to nám dopadlo dobře 🍀 🙂

deliminico
autor
29. čer 2018

@nikolnovotna Když nahnu monitor, něco se tam rýsuje 🙂
Já dělala test až 5 dní po, tak zkus znovu, třeba vykoukne víc 🙂

nikolnovotna
29. čer 2018

Abych řekla pravdu, tak ty tři dny zpoždění byl jen odhad. Mám už děti dvě. 5ti letou Terezku a 11ti měsíční Lucinku. Háček je v tom, že stále kojím a teprve minulý měsíc jsem měla první MS od porodu. Minulý měsíc jsem to měla od 23. a dnes je 29. a ms nikde a test negativní. Navíc by to musela být asi hodně velká náhoda-s manželem to děláme přerušovaně... Manža by do třetího šel, ale jen kdyby se to stalo náhodou z přerušované soulože a jen tento měsíc.... Jinak mi chce vnutit tělísko 😒

renmi
29. čer 2018

@deliminico chápu, moc dobře todle znám, prošla jsem si tím taky 🙂 a konečně jsem 19tt. Ale nepotěší tě, ten strach je tam pořád.. Mám pevné vázy na břichu, takže to hodně pne a poboliva a taky se všeho děsím, teď mě 12.7 čeká druhá genetika, a už pomalu nespím

mirkahron
29. čer 2018

@deliminico není... přesně takhle jsem to měla.... v úterý ještě ultrazvuk nic a včera mi bylo oznámeno ze jsem v 5t ;)