Pozitivní TT nebo "duch"?

deliminico
26. čer 2018

Ahoj holky, 23.5. jsem měla poslední menstruaci a až 19DC jsme měli s přítelem styk.
Test jsem dělala dnes, v podstatě 35DC, protože potvora stále nepřišla.
Vyšel takhle a chci se zeptat vás zkušenějších, je to pozitivní nebo to může být jen ten váš "duch" a ještě se nemám moc plašit?

Moc děkuju za rady 🙂

jhoki
26. čer 2018

Je to pozitivní. 🙂

ruzicka06
26. čer 2018

@deliminico Tak já tedy vidím jasnou druhou čárku 🙂

deliminico
autor
26. čer 2018

My se snažíme už dva roky, ale nějak jsem to po třicítce potichu vzdala a říkala, že buď nebo ne.
Tady pořád všechny píšou "duch" sem a "duch" tam, tak já nevím 🙂
Každopádně není tedy potřeba, aby ta testovací čárka byla stejně silná jako ta kontrolní? 🙂

ruzicka06
26. čer 2018

@deliminico Určitě nemusí být stejně silná. Ale pokud je to těhu ok, tak druhá čárka by měla každým dnem sílit. Jo tady je to furt nějaký duch, ale já stejně v některých případech nic nevidím. Jak si ženská přeje mimi, tak tu druhou čárku někdy vidí i když tam není, což tady je to poměrně dost často v příspěvcích. Ale u Tebe je jasně vidět 🙂

deliminico
autor
26. čer 2018

@ruzicka06 Moc děkuju za info 🙂 Zkusím teda ještě na konci týdne, pokud se MS nedostaví.
Každopádně plašit nebudu, a za doktorem se mi taky letět nechce, stejně by mi řekl, že musíme ještě chvíli počkat.
Ale už aspoň vím, proč je mi tak divně :D

eloana
26. čer 2018

test je urcite pozitivni...duch vypada jinak.....

priefi
26. čer 2018

@deliminico tohle neni duch, tohle je pozitivni test 😊 carka nemusi byt stejne silna, za 2 dny udelej stejny test pro kontrolu, zda carka sili a pak se pomalu objednej k dr. 😉 Preji hodne stesti

ruzicka06
26. čer 2018

@deliminico Držím palce, ať čárka sílí 🍀

kachnifu
26. čer 2018

No krásná čárka 🙂... To není duch

renmi
26. čer 2018

Zkus digitální clearblue 🙂 tuším se je k dostání v Dr. Max.... Ukáže ti stáří teh..... je to krásna čárka, žádnej duch 😍

marcelamatejkova
26. čer 2018

@deliminico Druha carka je krasne videt. Jak pisou holky, nemusi byt silna carka. Kdyz sem delala tehotensky test a mela jsem jak mas ty. Objednala sem se na krev a rekli,ze sem tehotna. Drzim vsechny pesti ☺

renuliena
26. čer 2018

Tady je jasné vidět těhotenství, drzim palecky 🍀 🍀 🍀

deliminico
autor
27. čer 2018

Holky moc Vám všem děkuju, snad to dopadne 🙂
@renmi Díky za tip, už jsem se na něj dívala na netu, vyzkouším 🙂

emmy24
27. čer 2018

Ahoj to jsme na tom podobně já to dostala naposledy 22.5. a další MS už taky nepřišla držím palce ať je všechno v pořádku 🙂

deliminico
autor
28. čer 2018

@emmy24 Taky držím palce a ať je všechno v pořádku 🙂
Nevydržela jsem a zkoušela TT znovu, čárka na testu byla včera silnější, teď musím dva týdny počkat, než půjdu na kontrolu a snad bude vše OK 🙂

emmy24
28. čer 2018

@deliminico já byla u doktora už minulý týden v pátek a zítra jdu znovu tak už začínám být nervózní

bajunka
28. čer 2018

@deliminico tak jsem na tom uplne stejne k mudre jdu taky za 14 dnu.posledni MS 23.5. a pozdejsi Ovu, ono treba u jednech testu je min barviva a tam mam tu testovaci furt svetlejsi,ale u dr maxe uz je uplne stejna 🙂

nikolnovotna
28. čer 2018

Co myslíte? Je to ten hloupý mamatest. Ještě jsem nevěděla, že jsou nespolehlivé a rovnou testovala. Zpoždění MS celkem dost-3 dny. Vidíte ducha nebo rysku?

emmy24
28. čer 2018

@nikolnovotna něco tam je mě taky ukazoval duchy v termínu MS teď už mám 9 dní zpoždění a čárka už je o dost silnější držím palce ✊ 🙂

martina1317
28. čer 2018

@nikolnovotna 1.az4.den zpozdeni u me. Uvidis no. . .

ruzicka06
28. čer 2018

@nikolnovotna Taky vidím slabou druhou čárku. Mě tedy mamatest nikdy nezklamal.

renmi
28. čer 2018

@deliminico tak co? 🙂

aneven
28. čer 2018

@nikolnovotna Tohle ještě bohužel nic neznamená. Je to děs, ale musíš vyčkat a zkoušet znovu. Každopádně obden by měla být čárka jasně zřetelnější - pokud ne, je to "planý poplach". Hcg má na začátku takzvaný "doubling time", tzn. že se každých 48 hodin jeho hodnoty v těle zdvojnásobí a ob dva dny už musí být vidět rozdíl.

deliminico
autor
29. čer 2018

@renmi Ještě jsem se nedostala do lékárny :(
Každopádně na dalším TT čárka silnější, dnes bych už měla lékárnu stihnout.
Jsem z toho ale děsně nervózní, pokaždé se na záchodě děsím, když se utírám, aby tam nebyla krev, pobolívá mě spodek i záda, u každýho píchnutí porovnávám, jestli nebylo horší než to předtím... To víš, konečně první vytoužené miminko 🙂

deliminico
autor
29. čer 2018

@martina1317 Poslední test stejná čárka jako já, držím palce 🍀

deliminico
autor
29. čer 2018

@bajunka Já právě taky nejspíš měla ovu až tak pozdě, předtím jsme se doma nějak míjeli a když došlo na věc, už jsem s tím ani nepočítala.
Držím palce, aby to nám dopadlo dobře 🍀 🙂

deliminico
autor
29. čer 2018

@nikolnovotna Když nahnu monitor, něco se tam rýsuje 🙂
Já dělala test až 5 dní po, tak zkus znovu, třeba vykoukne víc 🙂

nikolnovotna
29. čer 2018

Abych řekla pravdu, tak ty tři dny zpoždění byl jen odhad. Mám už děti dvě. 5ti letou Terezku a 11ti měsíční Lucinku. Háček je v tom, že stále kojím a teprve minulý měsíc jsem měla první MS od porodu. Minulý měsíc jsem to měla od 23. a dnes je 29. a ms nikde a test negativní. Navíc by to musela být asi hodně velká náhoda-s manželem to děláme přerušovaně... Manža by do třetího šel, ale jen kdyby se to stalo náhodou z přerušované soulože a jen tento měsíc.... Jinak mi chce vnutit tělísko 😒

renmi
29. čer 2018

@deliminico chápu, moc dobře todle znám, prošla jsem si tím taky 🙂 a konečně jsem 19tt. Ale nepotěší tě, ten strach je tam pořád.. Mám pevné vázy na břichu, takže to hodně pne a poboliva a taky se všeho děsím, teď mě 12.7 čeká druhá genetika, a už pomalu nespím

mirkahron
29. čer 2018

@deliminico není... přesně takhle jsem to měla.... v úterý ještě ultrazvuk nic a včera mi bylo oznámeno ze jsem v 5t ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru