• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

19. března 2017 
Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera :unamused: tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám :sweat_smile:
9. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha Ahoj,já jsem po IVF a test jsem si dělala 8.den po transferu a měla jsem slaboučkou čárečku.
Doporučovala bych testovat stejnou značkou a obden.Mě sílila taky obden a měla jsem mamatest 10.
Ale určitě se najdou i tací co čárku měli a těhu z toho nebylo.Držim palce! :wink:
9. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha juuuu :dizzy_face: tak myslim ze vam muzu pogratulovat k tehu samo ze se muzou testy plest ale dva po sobe ? :slight_smile: ja u vsem deti mela jen slabsi carku na testu a tehu to bylo tak gratuluji a dejte urco vedet jak jste dopadla :slight_smile:)))
9. led 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@caricia1 děkuju
9. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jeudi děkuju
9. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
navíc jsem ještě v takové hloupé situaci kdy mi 23.1. končí rodičák s prvním synem a firma mě chce propustit pro nadbytečnost a tak si říkám zda jít k mudr a nechat si napsat neschopenku, třeba aspon na 14 dní než něco uvidí na UZ pač bych nerada přišla o pěknou mateřskou když mě propusí a budu těhu...
9. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, i já měla jen slabou čárečku, další testy jsem už nedělala a objednala se na gyn... gratuluji! :slight_smile:
9. led 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
z vlastní zkušenosti testům nevěřím a pokud máš pochybnosti, běž na krev - HCG je jistota :slight_smile: ...já jsem si dělala několik testů v průběhu 4 dnů a každý test vyšel jinak (paradoxně ty s vyšší citlivostí ukazovaly hůř ve srovnání s těmi, kt. měly citlivost nízkou)...
9. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mojsha Mě se na testu ta slabá čárka objevila asi až po 20min., kdy se to už podle návodu nemá hodnotit a těhotná jsem byla. Držím palec ať ti to vyjde!
9. led 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
vyšlo to , dnes jsem si dělala clear blue digi a vyšel a už jsem objednaná k mudr ! takže sláva :grinning:
10. led 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mojsha moc gratuluji maminko :dizzy_face:
10. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mojsha moc gratuluji :wink:
10. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky holky :slight_smile:
10. led 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
prosím o radu. Včera mi měla přijít MS, v pondělí jsem si dělala Mamatest 10 a ten vyšel naprosto jasně negativní. Včera jsem tedy očekávala MS a ta nikde, i když příznaky přicházející menses mám - pobolívá mě břicho atd. Dneska jsem si dělala test 7 days a vyšla mi druhá hodně slabě pozitivní čárka. ROzhodně to ale nebylo po třech minutách, přišla jsem na to až tak po dvaceti minutách. Nemám s tímhle testem žádné zkušenosti, tak nevím, co si myslet, jestli pádit do lékarny pro nový test nebo volat na gyndu...anebo to brát tak, že je výsledek stejně neplatný a nedělat si zbytečné naděje...S manželem se snažíme už skoro půl roku, tak už se mi té čárce ani nechce věřit, zvlášť když skoro není vidět...
Díky za radu a přeju vám všem hodně radosti...
11. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě doporučuju jen Mamatest 10, je to nejpolehlivější test, co znám, a ten drahý digitální od Clear blue:slight_smile:
11. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@evik19 ahojky, doporučuju ti si udelat ten digitální test clear blue, je sice dražší ale rozhodne spolehlivý navíc, ho mužeš použít víc krát, výsledek se vždy po 24h maže a testovat mužeš znovu :slight_smile: někdy se stane že na těch papírovích proužcích muže pozitivní čárka prosvítat a pak si myslíme že jsme těhotné :( ale nechci malovat čerta na zeď třeba jsi těhu a jen hladina hcg je ještě malá na silnější čárku.
11. led 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, díky za radu, večer si ten clear blue koupím a ráno ho zkusím. Radši teda tomu duchovi nebudu zatím dávat moc nadějí, i když je to těžký...
11. led 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik19 Já si dělala mamatest 1. den po vynechání MS a v limitu se nic neobjevilo (odpo mi to nedalo a vytáhla jsem ho z koše a už tam malý duch byl) Test jse zopákla za 2 dny odpo a už tam byla jasná tlustice a teď mi spí mrňous vedle v pokoji. Takže tfuj tfuj, ať to vyjde. Moc bych ti to přála!!!
11. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evik19 já už jsem se tady k těhotenským testům vyjadřovala - jak říkám, u mě byla "jistota" až po odběru krve, takže jestli máš pochyby, nech si vzít krev a za pár hodin budeš mít jasno. hodně štěstí.
11. led 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsechny moje 4 tehotenstvi zacinali slabounkou carkou... a mam doma dve deti, jedno skoro tady a jedno v nebi (potratila jsem v 7 tydnu)- to neznamena,ze to bylo spojene se slabou carkou! :wink:
11. led 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak moc děkuju za podporu a za držení palečků, ale podle toho digitálního clear blue těhotná nejsem. Tak snad příští měsíc...
12. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky taky bych se vas chtela zeptat delala jsem si tri tehotensky testy a kazdej vysel stejne je tam druha carka videt ale hodne slabe
2. bře 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha nevím kdes byla na tom že se muže digitál použít víckrát...tohle je největší lež...já ho měla několikrát... :grinning: jednopoužití...
6. črc 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ano, pokud je slabá čárka, kromě testu BEST 2 ( tam jsem našla falešnou slabou), všechny ostatní těhotenství potvrdily :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli2 asi jsem si blbě přečetla obal, tak sorry , nejsem žádná lhářka!!!
6. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mojsha to netvrdím :grinning: stane se :slight_smile:))
7. črc 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky měla bych dotaz..včera jsem si dělala test..druhá čárka je slabší ale je tam..jen nevím jestli tomu mám věřit nebo ne...u prvního dítěte jsem si test nedělala a šla rovnou k panu doktorovy...už mám 4 týdny spoždění ale poslední dobou mě nějak pobolívá v podbříšku...je možná aby to bylo z nervů? a jinak čárka se ukázala už během 3 minut a nevidím ji jen já ale i mé kamarádky :grinning: díky vám za odpověď:slight_smile:
25. zář 2012 ve 23:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
I duch druhé čárky s vynechanou MS je dle mého názoru téměř jisté těhotenství. :wink: Akorát se divím, že je tak málo vidět se 4týdenním zpozděním. :unamused:
3. říj 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, našla jsem slabý proužek na mammatestu, zítra mám dostat MS. Je normální, že mě pobolívá břicho? Vždy před MS i 5 dní špiním, tentokrát nic. Ani prsa nemám nalitý jako před MS.
14. říj 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka No divila bych se, kdybys to dneska dostala. ;)
15. říj 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evour Ještě nedostala, jsem v pá objednaná do laborky, udělají mi test z krve. Naštěstí ze známosti :slight_smile: Teda, nikdy bych nečekala, jak mě pozitivní test rozklepe.
15. říj 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 11
Tvůj příspěvek